Výpredaj

Coldrex MaxGrip lesné ovocie 10 vrečúšok + pastilky Coldrex proti bolesti v krku ostružina za 0,01€

Coldrex MaxGrip Lesné ovocie odstraňuje bolesť hlavy, bolesť v hrdle, bolesť svalov a kĺbov, uvoľňuje upchatý nos aj prinosové dutiny a znižuje horúčku. Coldrex MaxGrip Lesné ovocie je vhodný pre dospelých (s hmotnosťou nad 65kg) k liečbe príznakov chrípky.

Pozrieť detail

Coldrex MaxGrip Lemon 10 vrečúšok + pastilky Coldrex proti bolesti v krku ostružina za 0,01€

Coldrex MaxGrip Lemon s príchuťou citróna odstraňuje bolesti hlavy, bolesti svalov a kĺbov, uvoľňuje upchatý nos a znižuje horúčku. Coldrex MaxGrip Lemon je vhodný pre dospelých a mladistvých od 15 rokov s hmotnosťou nad 65 kg na úľavu od príznakov chrípky a silného prechladnutia.

Pozrieť detail

Coldrex Horúci nápoj citrón s medom 10 vrecúšok + pastilky Coldrex proti bolesti v krku ostružina za 0,01 €

Coldrex Horúci nápoj s príchuťou medu a citróna je liek proti chrípke a prechladnutiu. Coldrex Horúci nápoj obsahuje kombináciu  liečiv, ktoré účinne potláčajú prejavy chrípky ako horúčka, bolesť, upchatý nos. Coldrex Horúci nápoj je určený pre dospelých a mladistvých nad 15 rokov (50kg telesnej...

Pozrieť detail

Coldrex Horúci nápoj citrón 10 vrecúšok + pastilky Coldrex proti bolesti v krku ostružina za 0,01€

Coldrex Horúci nápoj s príchuťou citróna je liek proti chrípke a prechladnutiu. Coldrex Horúci nápoj obsahuje kombináciu  liečiv, ktoré účinne potláčajú prejavy chrípky ako horúčka, bolesť, upchatý nos. Coldrex Horúci nápoj je určený pre dospelých a mladistvých nad 15 rokov (50kg telesnej váhy).

Pozrieť detail

Erevit sensitive dermálna emulzia 150 ml 1+1 ZDARMA

Erevit sensitive dermálna emulzia na suchú až extrémne suchú pokožku. Erevit sensitive dermálna emulzia s obsahom olivového oleja, vitamínu E a  ramno-polysacharidmi.

Pozrieť detail

Walmark Proenzi ArthroStop Rapid Plus 180 + 90 tbl

Proenzi Arthrostop Rapid Plus je výživový doplnok pre dospelých a deti od 12 rokov. Proenzi Arthrostop Rapid Plus obsahuje glukozamín sulfát, chondroitín sulfát, vitamín C a kolagén a pomáha tak udržať zdravé kosti a zdravé kĺby. Exspirácia 31.07.2018.

Pozrieť detail

Walmark Proenzi ArthroStop Comfort 120 + 60 tbl zdarma

Výživový doplnok Proenzi Arthrostop Comfort ponúka novú formu glukozamínu vynikajúcej chuti. Proenzi Arthrostop Comfort sa odporúča na podporu všetkých kĺbov – kolenných a bedrových kĺbov, kĺbov rúk a chrbtice u dospelých a detí od 12 rokov.

Pozrieť detail

Vulm Incovenal comfort 60tbl

Incovenal comfort je výživový doplnok, ktorý prispieva k posilneniu svalov panvového dna. Incovenal obsahuje CEL komplex a ľan siaty a neobsahuje hormóny.    

Pozrieť detail

Centrum s Multi efektom Vianoce 2015 100 + 30 tbl

Centrum s Multi efektom od A po Železo je výživový doplnok, kompletný multivitamín s minerálmi naviac s luteínom pre zdravé oči. Centrum s Multi efektom od A po Železo je vhodný pre dospelých, tiež pre diabetikov, celiatikov.

Pozrieť detail

Humana 2 pokračujúce dočenské mlieko 600g

Detské mlieko Humana 2 je pokračejúca (následná) mliečna výživa od ukončeného 6.mesiaca.  Detské mlieko Humana 2 spĺňa najprísnejšie kritériá na dojčenskú výživu. 

Pozrieť detail

Humana 1 počiatočná dojčenská výživa 600 g

Detské mlieko Humana 1 je počiatočná dojčenská mliečna výživa v prášku pre dojčatá od narodenia do 6. mesiaca veku. Detské mlieko Humana 1 spĺňa najprísnejšie kvalitatívne kritériá a neobsahuje konzervanty, farbivá ani umelé arómy. 

Pozrieť detail

Elmex Caries Protection ústna voda 400 ml

Elmex Caries Protection ústna voda je účinný doplnok v prevencii zubného kazu, najmä v miestach, ťažko dostupných pre zubnú kefku. Vhodná je najmä pre pre ľudí, ktorí nosia strojček, mostík a pri cestovaní.

Pozrieť detail

Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist