Vypadávanie vlasov

BABÉ VLASY Šampón proti vypadávaniu vlasov 250 ml

BABÉ VLASY Šampón proti vypadávaniu vlasov je kozmetický prípravok na každodenné použitie. BABÉ VLASY Šampón proti vypadávaniu vlasov ošetruje tenké, lámavé a poškodené vlasy a minimalizuje vypadávanie vlasov.

Pozrieť detail

BABÉ VLASY Lotion proti vypadávaniu vlasov 125 ml

BABÉ VLASY Lotion proti vypadávaniu vlasov je kozmetický prípravok na každodenné použitie. BABÉ VLASY Lotion proti vypadávaniu vlasov ošetruje tenké, lámavé a poškodené vlasy a minimalizuje vypadávanie vlasov.

Pozrieť detail

HairClinic Šampón 250 ml

HairClinic Šampón obsahuje kombináciu účinných látok na posilnenie vlasov. HairClinic Šampón podporujú rast vlasov, pomáhajú redukovať vypadávanie vlasov a obnovujú pevnosť vlasov.

Pozrieť detail

Revitalon šampón Duopack 2x250ml

Revitalon šampón je kozmetický prípravok určený na každodenné použitie pre ženy i pre mužov. Revitalon šampón pomáha vyživovať poškodené vlasy a tiež posilňovať jemné a vypadávajúce vlasy. 

Pozrieť detail

Revalid šampón proti lupinám 250 ml

Revalid šampón je šampón proti lupinám vyvinutý pre riedke a mastné vlasy s lupinami pre dlhodobo účinné odstránenie lupín.Revalid šampón redukuje olupovaníe pokožky a brání tvorbe nových lupín.

Pozrieť detail

HairClinic Vlasový aktivátor 175 ml + šampón 175 ml ZDARMA

HairClinic Vlasový aktivátor + šampón ZDARMA obsahujú kombináciu účinných látok na posilnenie vlasov. HairClinic Vlasový aktivátor + šampón ZDARMA podporujú rast vlasov, pomáhajú redukovať vypadávanie vlasov a obnovujú pevnosť vlasov.

Pozrieť detail

Walmark Reghaar vlasový šampón 175 ml

Reghaar vlasový šampón je šampón proti lupinám,ktorý pomáha odstraňovať lupiny, pôsobí proti ich tvorbe.Reghaar vlasový šampón napomáha znižovaniu vypadávania vlasov a ich mastenia, vyživuje vlasovú pokožku, dodáva vlasom zdravý vzhľad a prirodzený lesk.

Pozrieť detail

Vichy Dercos posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov

Pre ženy a mužov, ktorí trpia ľahkým až stredne ťažkým alebo sezónnym vypadávaním vlasov. Jediný šampón s Aminexilom, účinnou kozmetickou molekulou, ktorá pôsobí proti vypadávaniu vlasov.  Hypoalergénny, bez parabénov.

Pozrieť detail

Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist