Vrásky a obnova pleti

BABÉ PLEŤ Krémový gél na očné vrásky 15 ml

BABÉ PLEŤ Krémový gél na očné vrásky je kozmetický prípravok na každodenné použitie pre všetky typy pokožky. BABÉ PLEŤ Krémový gél na očné vrásky redukuje kruhy pod očami, vačky po očami a vrásky pod očami.

Pozrieť detail

BABÉ PLEŤ Spevňujúci krém proti vráskam 50 ml

BABÉ PLEŤ Spevňujúci krém proti vráskam je kozmetický prípravok na každodenné použitie pre všetky typy pokožky. BABÉ PLEŤ Spevňujúci krém proti vráskam redukuje mimické vrásky, spevňuje pokožku tváre a je vynikajúci podklad po make-up.

Pozrieť detail

BABÉ PLEŤ Sérum proti starnutiu pleti 30 ml

BABÉ PLEŤ Sérum proti starnutiu pleti je kozmetický prípravok na každodenné použitie pre všetky typy pokožky. BABÉ PLEŤ Sérum proti starnutiu pleti redukuje mimické vrásky, spevňuje pokožku tváre a je vynikajúci podklad po make-up.

Pozrieť detail

Avene Sérénage sérum 40ml

Avene Sérénage sérum je intenzívna výživná starostlivosť o zrelú pleť. Avene Sérénage sérum pre omladenie pleti.

Pozrieť detail

Avene Sérénage nočný krém 40ml

Avene Sérénage nočný krém rozjasní a spevní zrelú pleť. Avene Sérénage nočný krém regeneruje pleť v priebehu celej noci.

Pozrieť detail

Avene Sérénage denný krém 40ml

Avene Sérénage denný krém rozjasní a spevní zrelú pleť. Avene Sérénage denný krém chráni pred pôsobením voľných radikálov.

Pozrieť detail

Avene Sérénage očný balzam 15ml

Avene Sérénage očný balzam redukuje vrásky v okolí očí a ovisnuté očné viečka.  Avene Sérénage očný balzam navracia zrelej pleti pevnosť, vitalitu a komfort.

Pozrieť detail

Bioderma Matriciane Sérum 30 ml

Bioderma Matriciane Sérum je sérum na vrásky, stratu pevnosti a jasu pleti. Bioderma Matriciane Sérum je vhodné tiež ako pokračujúca starostlivosť pri a po estetických a dermatologických ošetreniach(chemický peeling, výplne, laserové zákroky, ...) optimalizujúca ich účinok.

Pozrieť detail

Bioderma Matriciane Multi-Défense 30 ml

Bioderma Matriciane Multi-Défense je krém na prvé známky starnutia pleti,vrásky a jemné vrásky. Bioderma Matriciane Multi-Défense je určený pre unavenú pleť bez jasu a vitality. Vhodný i ako starostlivosť pri a po estetických a dermatologických ošetreniach (chemický peeling, výplne, laserové...

Pozrieť detail

Bioderma Matriciane Rides 30 ml

Bioderma Matriciane Rides je krém na vrásky, hlboké ryhy, stratu elasticity a jasu pleti. Bioderma Matriciane Rides je vhodný i ako starostlivosť pri a po estetických a dermatologických ošetreniach (chemický peeling, výplne, laserové zákroky, ...) optimalizujúca ich účinok.

Pozrieť detail

Jamieson ProVitamina obnovujúci nočný krém s retinolom 120 ml

Jamieson ProVitamina obnovujúci nočný krém s retinolom je kozmetický prípravok určený na každodenné použitie. Jamieson ProVitamina obnovujúci nočný krém s retinolom obsahuje vitamín A (retinol) a pomáha tak pri pravidelnom používaní redukovať známky starnutia.

Pozrieť detail

Eucerin Q10 Active regeneračný nočný krém proti vráskam

Nočný výživný krém proti vráskam pre všetky typy citlivej pleti. Nekomedogénny - neupcháva póry.Bez farbív, parfumácie a alkoholu.

Pozrieť detail

Eucerin Hyaluron- Filler nočný krém

Regeneračný nočný krém proti vráskam s kyselinou hyalurónovou a saponínom pre všetky typy pleti. Nekomedogénny. Parfumovaný.

Pozrieť detail

Eucerin Q10 Active Vyhladzujúci denný krém proti vráskam

Denný krém proti vráskam s hydratačnými a výživnými účinkami pre všetky typy citlivej pleti. Nekomedogénny - neupcháva póry. Bez farbív, parfumácie a alkoholu.

Pozrieť detail

Eucerin Hyaluron-Filler denný krém normálna/zmiešaná pleť

Intenzívny vypĺňajúci denný krém proti vráskam  s kyselinou hyalurónovou a saponínom pre normálnu až zmiešanú pleť. S UVA ochranou, nekomedogénny. Parfumovaný.

Pozrieť detail

Eucerin Hyaluron-Filler denný krém suchá pleť

Intenzívny vypĺňajúci denný krém proti vráskam s kyselinou hyalurónovou a saponínom najmä pre suchú pokožku. S UVA ochranou, nekomedogénny. Parfumovaný.

Pozrieť detail

Viscoderm krém

Viscoderm krém proti vráskam vďaka svojmu zloženiu napomáha obnoviť fyziologické vlastnosti pleti, najmä pružnosť, pevnosť a hydratáciu. Zložky majú vyživujúci, antioxidačný, zjemňujúci a utišujúci účinok. Vhodný pre všetky vekové kategórie a všetky typy pleti.

Pozrieť detail

Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist