Vaša lekáreň

Ibuprofen Rapid Apotex 400 mg 10 cps

Ibuprofen Rapid Apotex 400 mg je voľnopredajný liek vo forme mäkkých kapsúl. Ibuprofen Rapid Apotex 400 mg pomáha odstrániť bolesť hlavy, bolesť zubov, menštruačnú bolesť a zmierniť horúčku.

Pozrieť detail

Lacalut white zubná pasta 75 ml + Tyčinka na pery ZDARMA

Zubná pasta Lacalut white je určená na bielenie zubov a tiež na ochranu pred zubným kazom. Lacalut white pomáha odstraňovať fľaky od potravín aj fľaky od fajčenia.

Pozrieť detail

Hylak Forte 100 ml + Hylak Forte 30 ml len za 0,01 €

* * * * * AKCIA * * * * * Zakúpte si probiotiká Hylak Forte 100 ml a získajte menšie balenie len za 0,01 €. Probiotický liek Hylak forte podporuje rast určitých baktérií prirodzenou cestou, upravuje pH a tým i normalizuje činnosť tráviacej sústavy. Kvapky Hylak forte sú vhodné pre dospelých a...

Pozrieť detail

OPTI-FREE PureMoist roztok na šošovky 300 ml

OPTI-FREE PureMoist roztok na šošovky je prípravok určený na ošetrenie a čistenie šošoviek. OPTI-FREE PureMoist roztok na šošovky pomáha udržať šošovky svieže a zvlhčené až po dobu 16 hodín.

Pozrieť detail

OPTI-FREE RepleniSH roztok na šošovky 300 ml

OPTI-FREE RepleniSH roztok na šošovky je prípravok určený na ošetrenie a čistenie mäkkých šošoviek. OPTI-FREE RepleniSH roztok na šošovky pomáha udržať šošovky svieže po celý deň.

Pozrieť detail

Ataralgin 20 tbl

Ataralgin je voľnopredajný liek určený dospelým a deťom od 15 rokov. Ataralgin pomáha tlmiť bolesť - bolesť hlavy, bolesť zubov, bolesť chrbta, bolesť kĺbov a pomáha liečiť chrípku.

Pozrieť detail

Ataralgin 50 tbl

Ataralgin je voľnopredajný liek určený dospelým a deťom od 15 rokov. Ataralgin pomáha tlmiť bolesť - bolesť hlavy, bolesť zubov, bolesť chrbta, bolesť kĺbov a pomáha liečiť chrípku.

Pozrieť detail

OPTI-FREE Express roztok na šošovky 355 ml

OPTI-FREE Express roztok na šošovky je prípravok určený na ošetrenie a čistenie šošoviek. OPTI-FREE Express roztok na šošovky pomáha udržať šošovky svieže po celý deň.

Pozrieť detail

Systane Hydration očné kvapky 10 ml

Systane Hydration očné kvapky je zdravotícka pomôcka určená na každodenné použitie. Systane Hydration očné kvapky pomáhajú zvlhčiť suché oko a redukovať svrbenie a pálenie oka.

Pozrieť detail

Novosil gél 50 ml

Novosil gél je prípravok, ktorý obsahuje prírodné rastlinné výťažky. Novosil gél zmierňuje svrbenie, ktoré sprevádza uštipnutie hmyzom.

Pozrieť detail

SYSTANE Gel Drops 10 ml

Zvlhčujúce gélové kvapky SYSTANE ULTRA poskytujú mimoriadnu ochranu pacientom so syndrómom suchého oka. Na rozdiel od klasických očných kvapiek vytvára SYSTANE GEL DROPS na povrchu oka regeneračný gélový film.

Pozrieť detail

Dorithricin 20 pastiliek

Dorithricin sú tvrdé pastilky,ktoré obsahujú tri liečivá: tyrotricín,benzalkóniumchlorid a benzokaín.Dorithricin sa používa na liečbu zápalu a bolesti hrdla spojenej s bolestivým prehĺtaním a na liečbu zápalu ústnej dutiny, hrtana, hltana a ďasien vyvolaného baktériami.

Pozrieť detail

Systane Ultra 10 ml

Zdravotnícka pomôcka Systane Ultra zvlhčujúce očné kvapky je určená pre liečbu suchého oka.Systane Ultra poskytujú okamžitú a dlhotrvajúcu úľavu od príznakov suchého oka ako je pálenie a podráždanie. Môžu sa používať i s kontaktnými šošovkami.

Pozrieť detail

Migralgin 20 tbl

Migralgin je analgetikum (liek proti bolesti), na zníženie horúčky a protizápalový liek. Migralgin je určený na užívanie u dospelých a dospievajúcich vo veku 12 rokov a starších na liečbu akútnej bolesti hlavy, pri záchvate migrény s aurou (predzvesťou) alebo bez aury, - tenznej ( napätej)...

Pozrieť detail

Systane Balance 10 ml

Zdravotnícka pomôcka Systane Balance zvlhčujúce očné kvapky je určená pre liečbu suchého oka. Poskytujú dlhotrvajúcu úľavu od príznakov suchého oka ako je pálenie a podráždanie. Môžu sa používať i s kontaktnými šošovkami.

Pozrieť detail

Scholl kúra na nechtovú mykózu 3,8ml

Scholl kúra na nechtovú mykózu je revolučný prípravok s vedecky overenou až 99,9% účínnosťou v liečbe a prevencii stredne závažných nechtových mykóz. Scholl kúra na nechtovú mykózu je navrhnutý na jednoduché domáce použitie, dermatologicky testovaný.

Pozrieť detail

Lioton gél 50g

Liek Lioton gél sa používa na liečbu zápalov kŕčových žíl, opuchov a bolestí nôh, modrín a krvných podliatin. Lioton gél obsahuje vysoké množstvo heparínu, ktorý sa výborne vstrebáva a rýchlo účinkuje-postačujú 2-3 aplikácie denne.

Pozrieť detail

No-spa 40 mg 24 tabliet

No- spa je liek, ktorý účinne uvoľňuje kŕče hladkého svalstva tráviaceho traktu, ciev a orgánov. Používa sa pri žlčových kolikách, kŕčoch hladkého svlastva obličiek a močovodov pri obličkových kameňoch a zápalov močových ciest, pri bolestivej menštruácii. Liek sa môže podávať dospelým a ďeťom od...

Pozrieť detail

Visine Classic 0,05% 15 ml

Liek Visine Classic 0,05 % je očná roztoková instilácia, ktorá sa používa vkapkávanie do oka pri problémoch ako začervenané oči, pálenie a svrbenie očí, opuch spojiviek. Liečebný účinok nastupuje už niekoľko minút po  použití a trvá 4 až 8 hodín. Liek môžu používať dospelí a deti od 2 rokov.

Pozrieť detail

Elmex Caries Protection Junior zubná pasta 75 ml

Elmex Caries Protection Junior zubná pasta s obsahom vysokoúčinných aminfluoridov je určená pre deti vo veku 6-12 rokov na ochranu zubov pred zubným kazom. Určená na každodenné použitie.

Pozrieť detail

Elmex Caries Protection detská zubná pasta 50 ml

Elmex Caries Protection detská zubná pasta s obsahom vysokoúčinných aminfluoridov je určená pre deti do 6 rokov na ochranu mliečnych zubov pred zubným kazom. Určená na každodenné použitie. Príjemná chuť bez ovocnej príchute, vďaka čomu dieťa nenabáda prehĺtať ju.

Pozrieť detail

Elmex Caries Protection zubná pasta pre dospelých 75 ml

Elmex Caries Protection zubná pasta s obsahom vysokoúčinných aminfluoridov je určená pre dospelých deti od 12 rokov na ochranu zubov pred zubným kazom. Určená na každodenné použitie.

Pozrieť detail

Veral gel 1 % 100 g

Veral gel je liek,ktorý sa používa na odstránenie miernej až strednej bolesti spôsobenej úrazmi svalov a kĺbov, napr. v dôsledku športovej činnosti.Veral gel je vhodný pre dospelých a deti od 16 rokov.

Pozrieť detail

Maalox 40 tbl

Maalox sa používa u dospelých pacientov a u detí nad 15 rokov na rýchlu úľavu pri pálení záhy a pri prenikaní kyslého žalúdkového obsahu späť do pažeráka.

Pozrieť detail

Lioton gel 100g

Liek Lioton gél sa používa na liečbu zápalov kŕčových žíl, opuchov a bolestí nôh, modrín a krvných podliatin. Lioton gél obsahuje vysoké množstvo heparínu, ktorý sa výborne vstrebáva a rýchlo účinkuje-postačujú 2-3 aplikácie denne.

Pozrieť detail

Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist