Suchý kašeľ (neproduktívny)

Petit Drill sirup 125 ml

Petit Drill sirup je zdravotnícka pomôcka na suchý kašeľ s jahodovou príchuťou. Petit Drill sirup pre deti a dojčatá od 6 mesiacov do 6 rokov. 

Pozrieť detail

Aspecton Junior sirup 100 ml

Aspecton Junior sirup je voľnopredajný prípravok, ktorý obsahuje výťažok z islandského lišajníka. Aspecton Junior sirup pomáha tlmiť suchý a dráždivý kašeľ. Sirup je určený pre deti od 2 rokov.

Pozrieť detail

Mugotussol sirup 190 ml

Mugotussol sirup liek na suchý a draždivý kašel. Mugotussol sirup má rýchly nástup účinku a účinkuje až 6 hodín.

Pozrieť detail

Robitussin JUNIOR sir 100 ml

Robitussin JUNIOR sirup  je liek na tlmenie kašľa pre deti od 2 rokov.Robitussin JUNIOR sirup upokojuje a kontroluje suchý, pretrvávajúci kašeľ.  

Pozrieť detail

Robitussin ANTITUSSICUM sir 100 ml

Robitussin ANTITUSSICUM sirup je liek na tlmenie kašľa. Robitussin ANTITUSSICUM sirup upokojuje a kontroluje suchý, pretrvávajúci kašeľ.

Pozrieť detail

Stoptussin kvapky 50 ml

Stoptussin tlmí dráždenie na kašeľ a mení skladbu prieduškového hlienu, a tak uľahčuje jeho vykašliavanie.

Pozrieť detail

Stoptussin kvapky 25 ml

Stoptussin kvapky je voľnopredajný liek, ktorý je určený pre dospelých, deti a dospievajúcich. Stoptussin kvapky pomáhajú tlmiť dráždenie na kašeľ a meniť skladbu prieduškového hlienu, a tak uľahčiť vykašliavanie hlienu.

Pozrieť detail

Stoptussin sirup 100 ml

Stoptussin sirup je voľnopredajný liek, ktorý pomáha liečiť kašeľ. Stoptussin sirup pomáha liečiť suchý, dráždivý, ťažko utíšiteľný kašeľ rôzneho pôvodu.

Pozrieť detail

Stoptussin tablety 20 tbl

Stoptussin tablety je určený na liečbu suchého, dráždivého, ťažko utíšiteľného kašľa rôzneho pôvodu.

Pozrieť detail

Pleumolysin 10 ml

Pleumolysin je voľnopredajný liek, ktorý obsahuje liečivá rastlinného pôvodu. Pleumolysin pomáha liečiť suchý dráždivý kašeľ, zápal hltana, hrtanu, priedušnice a akútne a chronické zápaly priedušiek.

Pozrieť detail

Ditustat kvapky 25 ml

Ditustat tlmí dráždivý, neproduktívny kašeľ pri zápaloch hrtana, pri akútnych i chronických zápaloch dýchacích ciest, pneumotoraxe a pri krvácaní z dýchacích ciest rôzneho pôvodu.

Pozrieť detail

Ditustat kvapky 50 ml

Ditustat je voľnopredajný liek, ktorý pomáha liečiť kašeľ.  Ditustat tlmí dráždivý, neproduktívny kašeľ pri zápaloch hrtana, pri akútnych i chronických zápaloch dýchacích ciest, pneumotoraxe a pri krvácaní z dýchacích ciest rôzneho pôvodu.

Pozrieť detail

Paxeladine sirup 0,2 % 125 ml

Paxeladine sirup je liek, ktorý sa pužíva na symptomatickú liečbu obtiažneho, neproduktívneho kašľu u dospelých a detí starších ako 30 mesiacov. Paxeladine sirup je antitusikum (liek proti suchému kašľu).

Pozrieť detail

Sinecod sirup 200 ml

Sinecod sa používa na symptomatickú liečbu suchého dráždivého kašľa rôzneho pôvodu.Sinecod patrí do skupiny liekov nazývaných antitusiká- lieky tlmiace kašeľ.

Pozrieť detail

Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist