Suchá pokožka, atopický ekzém

Kerasal masť 50g

Kerasal masť je liek na ošetrenie kožných ochorení prejavujúcich sa nadmerne zrohovatenou stvrdnutou pokožkou a olupovaním kože.

Pozrieť detail

Excipial U Hydrolotio 200 ml

Kožné lieky Excipial U sú určené na ochranu a ošetrovanie pokožky. Zlepšujú a normalizujú jej stav hydratáciou a tvorbou prirodzeného ochranného filmu z lipidov. Tým vyhladzujú jej drsný povrch a napomáhajú jej udržiavať si svoju elasticitu a odolnosť proti vonkajším vplyvom.

Pozrieť detail

Excipial mastný krém 100g

Excipial® mastný krém je systémom voda v oleji. Je vhodný pre suchú a stredne suchú pokožku. Neprepúšťa výlučky (pot) a teplo (pôsobí okluzívne a hydratačne). Má značne silný premasťujúci účinok. Vo vrchných vrstvách pokožky zadržiava vlhkosť a nie je vodou zmývateľný.

Pozrieť detail

Excipial masť 100g

Excipial® masť je čistá masť. Je zvlášť vhodná pre trvalo suchú pokožku. Svojím zložením zabraňuje úniku vlhkosti z pokožky. Je vodou zmývateľná. Neobsahuje žiadnu aromatickú látku.

Pozrieť detail

Excipial masť s mandľovým olejom 100g

Excipial® masť s mandľovým olejom je určená pre suchú až veľmi suchú pokožku. Obzvlášť je vhodná pre detskú pokožku. Intenzívne premasťuje, neobsahuje vodu a nie je vodou zmývateľná. Na zabránenie oxidačných procesov obsahuje látky skupiny vitamínu E.

Pozrieť detail

Excipial krém 100g

Excipial je systém olej vo vode. Len mierne premasťuje, prepúšťa výlučky (pot) a teplo (nepôsobí okluzívne),má chladivý účinok, dobre sa natiera aj na vlhkú pokožku, je vodou zmývateľný Je vhodný pre normálnu a zmiešanú pokožku.

Pozrieť detail

Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist