Špeciálna dojčenská výživa

Sinlac Nestlé

Sinlac Nestlé je špeciálna kaša vhodná pre deti od ukončeného 4.mesiaca veku aj dospelých, ktorí trpia alergiou na bielkovinu kravského mlieka, sójovej bielkoviny či celiakiou. Sinlac Nestlé je ideálna ako prvý príkrm,má jednoduchú prípravu.

Pozrieť detail

Althéra Nestlé

 Althéra Nestlé je hypoalergénna, nutrične kompletná formula na výživu dojčiat od narodenia, ak nie sú dojčené.Althéra Nestlé je určená pre deti trpiace potravinovými alergiami, zvlášť potom alergiou na bielkovinu kravského mlieka a bielkovinu sóje.

Pozrieť detail

AL 110 Nestlé

AL 110 Nestlé  je nutrične kompletná výživa na dlhodobé používanie pri laktózovej intolerancii a ako realimentácia po hnačke. AL 110 Nestlé je zdrojom všetkých nutričných látok pre dojčatá do 6. mesiacov veku.

Pozrieť detail

Alfaré Nestlé

 Alfaré Nestlé je špeciálna diétna potravina určená pre dojčatá pri ťažkej akútnej alebo chronickej hnačke, malabsorpčnom syndróme, podvýžive a/alebo alergii na bielkovinu kravského mlieka. Alfaré Nestlé sa skladá z látok, ktoré choré dojča veľmi ľahko vstrebáva.

Pozrieť detail

PreBEBA discharge 400 g

PreBEBA discharge je hypoalergénne dojčenské mlieko, ktoré poskytuje dostatočné množstvo nutričných látok na pokrytie výživových potrieb nedonosených novorodencov a dojčiat.PreBEBA discharge obsahuje bifidobaktérie (Bifidus BL) podobné tým, ktoré sa nachádzajú v čreve plne dojčených.

Pozrieť detail

PreBEBA discharge 90 ml

PreBEBA discharge je hypoalergénne dojčenské mlieko, ktoré poskytuje dostatočné množstvo nutričných látok na pokrytie výživových potrieb nedonosených novorodencov a dojčiat.PreBEBA discharge obsahuje špeciálnym procesom získanú zmes hydrolyzovaných bielkovín Opti Pro HA a polynenasýtené mastné...

Pozrieť detail

Pre BEBA preemie

Pre BEBA preemie je hypoalergénne dojčenské mlieko, ktoré poskytuje dostatočné množstvo nutričných látok na pokrytie výživových potrieb nedonosených novorodencov a dojčiat s nízkou pôrodnou hmotnosťou po prepustení z nemocnice.Pre BEBA preemie obsahuje bifidobaktérie (Bifidus BL).

Pozrieť detail

BEBA A.R.

BEBA A.R. je moderná funkčná dojčenská výživa pre deti od narodenia do 6.ukončeného mesiaca určená na výživu často grckajúcich dojčiat.BEBA A.R. je zahustená prirodzene bezlepkovým zemiakovým škrobom, obsahuje baktérie mliečneho kvasenia L.reuteri.

Pozrieť detail

BEBA Sensitive

BEBA Sensitive je unikátna dojčenská výživa pre deti od narodenia do 6.ukončeného mesiaca.BEBA Sensitive pomáha riešiť drobné tráviace ťažkosti (napr. nafukovanie, zápcha, hnačka) a dojčenské koliky, ktoré sú často sprevádzané nadmerným plačom.

Pozrieť detail

Počiatočná mliečna dojčenská výživa HiPP HA 1 Combiotic

Počiatočná mliečna dojčenská výživa HiPP HA 1 Combiotic obsahuje prírodné kultúry mliečneho kvasenia.Počiatočná mliečna dojčenská výživa HiPP HA 1 Combiotic je vhodná od narodenia dieťaťa,lebo obsahuje hypoalergénnu bielkovinu,ktorá zabraňuje vzniku alergií.

Pozrieť detail

Nutrilon Breast Milk Fortifier

Prídavok do materského mlieka Nutrilon Breast Milk Fortifier je určený pre diétny režim pri výžive nedonosených dojčiat a detí s nízkou pôrodnou hmotnosťou, a to na obohatenie materského mlieka. Nutrilon Breast Milk Fortifier používajte po porade s detským lekárom, len na obohatenie materského...

Pozrieť detail

Nutrilon 0 Nenatal

Nutrilon 0 Nenatal je správnou voľbou pre Vaše predčasne narodené dieťa, pokiaľ nemôže byť dojčené. Nutrilon 0 Nenatal poskytne predčasne narodenému dieťaťu dôležité živiny, potrebné na dosiahnutie minimálnej pôrodnej hmotnosti.

Pozrieť detail

Nutrilon 1 Nenatal 400g

Nutrilon 1 Nenatal je správnou voľbou pre Vaše predčasne narodené dieťa po jeho prepustení z nemocnice, pokiaľ nemôže byť dojčené. Nutrilon 1 Nenatal poskytne predčasne narodenému dieťaťu dôležité živiny, ktoré stále potrebuje na vyrovnanie rastového deficitu.

Pozrieť detail

Nutrilon 2 HA 800g

Nutrilon 2 HA je hypoantigénna (HA) dietetická potravina na osobitné medicínske účely vhodná pre výživu dojčiat od 6.mesiaca, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Hypoalergénne mlieko Nutrilon 2 HA je určené pre diétny režim pri znižovaní rizika vzniku alergie na bielkovinu kravského mlieka a s tým...

Pozrieť detail

Nutrilon 2 AR 400g

Nutrilon 2 AR je dietetická potravina na osobitné medicínske účely (pri grckaní dojčiat) vhodná pre výživu dojčiat od 6.mesiaca, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Antirefluxné mlieko Nutrilon 2 AR určené pre diétny režim pri výžive dojčiat, ktoré grckajú po bežnej dojčenskej strave alebo pri odgrgnutí.

Pozrieť detail

Nutrilon 1 AR 400g

Nutrilon 1 AR je dietetická potravina na osobitné medicínske účely (pri grckaní dojčiat) vhodná pre výživu dojčiat od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Antirefluxné mlieko Nutrilon 1 AR určené pre diétny režim pri výžive dojčiat, ktoré grckajú po bežnej dojčenskej strave alebo pri odgrgnutí.

Pozrieť detail

Nutrilon 1 HA 400g

Nutrilon 1 HA je hypoantigénna (HA) dietetická potravina na osobitné medicínske účely vhodná pre výživu dojčiat od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Hypoalergénne mlieko Nutrilon 1 HA je určené pre diétny režim pri znižovaní rizika vzniku alergie na bielkovinu kravského mlieka a s tým...

Pozrieť detail

Nutrilon 1 HA 800g

Nutrilon 1 HA je hypoantigénna (HA) dietetická potravina na osobitné medicínske účely vhodná pre výživu dojčiat od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Hypoalergénne mlieko Nutrilon 1 HA je určené pre diétny režim pri znižovaní rizika vzniku alergie na bielkovinu kravského mlieka a s tým...

Pozrieť detail

Humana AR 400 g

Humana AR - špeciálna dojčenská výživa je dietetická potravina na osobitné medicínske účely. Humana AR je vhodná pri grckaní po bežnej dojčenskej strave alebo po odgrgnutí – od narodenia alebo pri dokázanom refluxe.

Pozrieť detail

Humana HA 2 následná dojčenská výživa 500 g

Humana HA 2 následná mliečna výživa pre dojčatá a malé deti. Dietetická potravina na osobitné medicínske účely od ukončeného 6.mesiaca. Určené pre diétny režim dojčiat a detí s rodinnou anamnézou alergie (napr.senná nádcha, atopický ekzém, alergická astma, potravinová alergia).

Pozrieť detail

Humana HA 1 počiatočná dojčenská výživa 500 g

Humana HA1 počiatočná mliečna výživa. Dietetická potravina na osobitné medicínske účely určená pre dojčatá od narodenia. Určené pre diétny režim dojčiat a s rodinnou anamnézou alergie (napr.senná nádcha, atopický ekzém, alergická astma, potravinová alergia)

Pozrieť detail

Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist