Prírodné výťažky

Podkategórie v kategórií Prírodné výťažky:

Glucomannan 90 kapsúl STRONG NATURE

Glucomannan 90 kapsúl STRONG NATURE je výživový doplnok, ktorý prispieva k znižovaniu hmotnosti. Glucomannan 90 kapsúl STRONG NATURE prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

Pozrieť detail

Glucomannan 45 vreciek STRONG NATURE

Glucomannan 45 vreciek STRONG NATURE je výživový doplnok, ktorý prispieva k znižovaniu hmotnosti. Glucomannan 45 vreciek STRONG NATURE prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

Pozrieť detail

Zelená káva Plus 45 vreciek Strong Nature

Zelená káva Plus 45 vreciek Strong Nature je výživový doplnok, ktorý prispieva k znižovaniu hmotnosti. Zelená káva Plus 45 vreciek Strong Nature znižuje vstrebávanie tukov, glukózy z potravy.

Pozrieť detail

Zelená káva 14 vreciek Strong Nature

Zelená káva 14 vreciek Strong Nature je výživový doplnok, ktorý prispieva k znižovaniu hmotnosti. Zelená káva 14 vreciek Strong Nature znižuje vstrebávanie tukov, glukózy z potravy.

Pozrieť detail

Nový Extra Slim Deň a Noc 120+20 tbl zadarmo

Výživový doplnok Nový Extra Slim Deň a Noc intenzívne odbúrava podkožný tuk a pôsobí v rizikových partiách.Nový Extra Slim Deň a Noc blokuje vznik nových tukových buniek a urýchľuje metabolizmus.

Pozrieť detail

Slim Shake koktajl jahoda 400 g

Výživový doplnok Slim Shake koktajl podporuje zdravé chudnutie prirodzenou cestou,má vysoký obsah výživných proteínov.Slim Shake koktajl obsahuje vlákninu na zasýtenie,podporuje spaľovanie tukov,vyvážené množstvo vitamínov a minerálov.

Pozrieť detail

Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist