Pre športovcov

Cryos sprej chladivý 400 ml

Cryos sprej chladivý je určený na pomliaždeniny, výrony a udreté miesta. Cryos sprej chladivý zmierňuje bolesť a je ekologický.

Pozrieť detail

Nature´s Bounty Vápnik-Horčík-Zinok 100 tbl

Nature´s Bounty Vápnik-Horčík-Zinok je výživový doplnok, ktorý vplýva na správne fungovanie nervového systému a svalov. Nature´s Bounty Vápnik-Horčík-Zinok ďalej pomáha znížiť vyčerpanie a únavu, udržať zdravé kosti a zuby, a zdravú pokožku, vlasy a nechty.

Pozrieť detail

Zdrovit Mg + B6 tablety + 40 % ZDARMA 70 tbl

Zdrovit Mg + B6 tablety je voľnopredajný výživový doplnok pre dospelých a deti od 10 rokov. Zdrovit Mg + B6 tablety obsahujú magnézium a vitamín B6.

Pozrieť detail

Perskindol Cool Gel 100 ml

Perskindol Cool Gel je gél s chladivým účinkom na rýchlu aplikáciu na menších plochách.Perskindol Cool Gel napomáha zmierneniu bolestí a podporuje hojenie pri svalových kŕčoch.

Pozrieť detail

Perskindol Active Fluid 250 ml

Perskindol Active Fluid s dvojitým účinkom, najprv chladí, potom hreje,na rýchlu aplikáciu na menších plochách.Perskindol Active Fluid napomáha zmierneniu bolestí a podporuje hojenie pri svalových kŕčoch.

Pozrieť detail

Perskindol Active Gel 100 ml

Perskindol Active Gel je gél s dvojitým účinkom, najprv chladí, potom hreje,na rýchlu aplikáciu na menších plochách.Perskindol Active Gel napomáha zmierneniu bolestí a podporuje hojenie pri svalových kŕčoch.

Pozrieť detail

Edenpharma L-Karnitín LIQUID 30000 plus 500 ml

Výživový doplnok L-Karnitín LIQUID 30000 plus môže napomáhať podporovať energizáciu a stimulovať športový výkon.Chróm v prípravku L-Karnitín LIQUID 30000 plus prispieva k zachovaniu normálneho metabolizmu makronutrientov, zachovanie normálnej hladiny glukózy v krvi za podmienky najmenej 15% ODD.

Pozrieť detail

Extra STRONG Mulivitamín 60 + 30 tbl GS

Výživový doplnok Extra STRONG Multivitamín GS obsahuje látky, ktoré pomáhajú pri celkovom oslabení organizmu, dodávajú telu potrebné vitamíny a minerály.Výživový doplnok Extra STRONG Multivitamín GS pomáha pri športe, redukčných diétach, pri zvýšenej fyzickej a psychickej námahe a znižujú únavu a...

Pozrieť detail

Nature´s Bounty Horčík 500 mg 30 tbl

Horčík 500 mg je výživový doplnok, ktorý vplýva na správne fungovanie nervového systému a svalov. Horčík 500 mg prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Pozrieť detail

Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist