Pigmentové škvrny, jazvy, bradavice

BABÉ PLEŤ Depigmentačná emulzia SPF 20 30 ml

BABÉ PLEŤ Depigmentačná emulzia SPF 20 je kozmetický prípravok na každodenné použitie pre všetky typy pleti. BABÉ PLEŤ Depigmentačná emulzia SPF 20 zosvetľuje a redukuje pigmentové škvrny a zjednotiť tón pleti.

Pozrieť detail

Bioderma Matricium 30x1 ml

Bioderma Matricium je jedinečná starostlivosť o poškodenú pokožku po dermatologických procedúrach, laserových ošetreniach, peelingoch alebo po popáleninách prvého stupňa. Bioderma Matricium pomáha regenerovať poškodenú pokožku. Exspirácia 30.09.2016!! Posledné 2 kusy !!

Pozrieť detail

Avene Sérénage zjednocujúci krém 40ml

Avene Sérénage zjednocujúci krém zjednotí a rozjasní zrelú pleť. Avene Sérénage zjednocujúci krém navracia pleti stratený komfort a pevnosť. 

Pozrieť detail

Melanil krém proti pigmentovým škvrnám 50ml

Melanil krém redukuje produkciu melanínu a tým eliminuje tmavé pigmentové škvrny. Melanil krém zabraňuje vzniku nových škvŕn.

Pozrieť detail

Bioderma Cicabio Lotion 40 ml

Bioderma Cicabio Lotion je prvá obnovujúca starostlivosť o poškodenú, podráždenú,vyschnutú pokožku v stave epidermálnej rekonštrukcie. Bioderma Cicabio Lotion vysuší mokvajúce rany.

Pozrieť detail

Bioderma Cicabio Krém 40 ml

Bioderma Cicabio Krém je prvá obnovujúca starostlivosť o poškodenú, podráždenú, vyschnutú pokožku v stave epidermálnej rekonštrukcie. Bioderma Cicabio Krém pôsobí v každej etape epidermálnej rekonštrukcie pre perfektný výsledok.

Pozrieť detail

Bioderma White Objective Depigmentačné sérum 30 ml

Bioderma White Objective Depigmentačné sérum je intenzívne zosvetľujúci výrobok nočnej starostlivosti o pleť pôsobiaci proti hnedým škvrnám,ktorý rešpektuje citlivú pokožku. Bioderma White Objective Depigmentačné sérum zosvetľuje,vyhladzuje a rozžiari pleť.

Pozrieť detail

Bioderma White Objective Depigmentačný krém 30 ml

Bioderma White Objective Depigmentačný krém je zosvetľujúci výrobok dennej starostlivosti o pleť pôsobiaci proti hnedým škvrnám, ktorý rešpektuje citlivú pokožku. Bioderma White Objective Depigmentačný krém čistí, vyhladzuje a zlepšuje pleť.

Pozrieť detail

Bioderma White Objective H2O 200 ml

Bioderma White Objective H2O je zosvetľujúci micelárny roztok,ktorý rešpektuje citlivú pokožku,nie je potrebné ho oplachovať. Bioderma White Objective H2O sa používa na denné čistenie a odstraňovanie make-upu.

Pozrieť detail

Bioderma White Objective aplikačné pero 5 ml

Bioderma White Objective aplikačné pero je kozmetický prípravok určený na každodenné použite aj u ľudí, ktorí majú citlivú pleť. Bioderma White Objective aplikačné pero pomáha depigmentovať pokožku (zosvetliť pigmentové škvrny) a tiež chrániť pleť pred slnečným žiarením.

Pozrieť detail

Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist