Opaľovanie a betakarotén

GS Betakarotén s biotínom 90 + 45 cps ZDARMA

Výživový doplnok GS Betakarotén s biotínom obsahuje silnú dávku betakaroténu pre intenzívne opaľovanie.GS Betakarotén s biotínom je prípravok s obsahom silnej dávky beta-karoténu, získavanej z prírodných zdrojov.

Pozrieť detail

Walmark Beta karotén Premium 60 cps

Walmark Beta karotén Premium je výživový doplnok, ktorý navyše obsahuje biotín a selén. Walmark Beta karotén Premium pomáha udržať zdravé vlasy, zdravé nechty a pokožku, dodáva telu vitamín A a eliminuje oxidačný stres. 

Pozrieť detail

Walmark Betakarotén 100 + 50 cps ZDARMA

Walmark Betakarotén je výživový doplnok s obsahom betakaroténu. Walmark Betakarotén je dôležitý zdroj vitamínu A. Vitamín A má pozitívny vplyv na pokožku, prispieva k udržaniu zdravého zraku a k normálnej funkcii imunitného systému. Walmark Betakarotén sa hromadí v pokožke a spôsobuje jej...

Pozrieť detail

Bioderma Photoderm BRONZ Oral 30 cps

Výživový doplnok Bioderma Photoderm BRONZ Oral je pre tých,ktorí chcú pripraviť svoju pokožku na slnko. Bioderma Photoderm BRONZ Oral pomáha predchádzať kožnej neznášanlivosti a predĺžiť odtieň opálenia.

Pozrieť detail

Betakarotén Generica 60 cps

Výživový doplnok Betakarotén sa v organizme premení na vitamín A.Betakarotén v organizme prispieva k zachovaniu zdravých slizníc,k udržaniu zdravej pokožky,k udržaniu dobrého zrakuk správnemu fungovaniu imunitného systému.

Pozrieť detail

Intensun GS 30 cps

Zložky výživového doplnku Intensun GS podporujú krásne zhnednutie pokožky a jeho udržanie po dlhú dobu.Účinok pre krásnu a zdravú pokožku – biotín prispieva ku krásnemu vzhľadu pokožky,elasticitu a mladistvý vzhľad pokožky pomáhajú udržiavať  v prípravku Intensun GS aj selén a vitamín E, a to...

Pozrieť detail

Betakarotén s biotínom 90+45 cps GS

Výživový doplnok Betakarotén s biotínom GS je prípravok, ktorý ponúka jedinečnú kombináciu betakaroténu a biotínu.Výživový doplnok Betakarotén s biotínom GS poskytuje krásne opálenie a zdravú pokožku.

Pozrieť detail

GS Betakarotén Forte 90 + 45 cps

Výživový doplnok Betakarotén Forte GS obsahuje silnú dávku betakaroténu pre intenzívne opaľovanie. Betakarotén Forte GS je prípravok s obsahom silnej dávky beta-karoténu (25 000 m.j.), získavanej z prírodných zdrojov.

Pozrieť detail

Walmark Betakarotén 100 + 20 cps ZDARMA

Výživový doplnok s obsahom betakaroténu.Betakarotén Walmark je dôležitý zdroj vitamínu A. Vitamín A má pozitívny vplyv na pokožku, prispieva k udržaniu zdravého zraku a k normálnej funkcii imunitného systému. Betakarotén Walmark sa hromadí v pokožke a spôsobuje jej zlatisté zafarbenie. Vhodné pre...

Pozrieť detail

Walmark Betakarotén 6 mg 30 cps

Výživový doplnok s obsahom betakaroténu. Betakarotén Walmark je dôležitý zdroj vitamínu A. Vitamín A má pozitívny vplyv na pokožku, prispieva k udržaniu zdravého zraku a k normálnej funkcii imunitného systému. Betakarotén Walmark sa hromadí v pokožke a spôsobuje jej zlatisté zafarbenie. Vhodné...

Pozrieť detail

Revital Super Beta-karoten 100 + 50 tabliet zadarmo

 Výživový doplnok Revital Super Beta-karotén obsahuje BioPerine = patentovaný extrakt (piperín) vyrábaný z korenia Piper nigrum. BioPerine v prípravku Revital Super Beta-karotén zvyšuje vstrebateľnosť beta-karoténu o 60 %.

Pozrieť detail

Revital Super Beta- karoten + Bioperine 40 + 20 tabliet zadarmo

BioPerine = patentovaný extrakt (piperín) vyrábaný z korenia Piper nigrum. BioPerine zvyšuje vstrebateľnosť beta-karoténu o 60 %.

Pozrieť detail

Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist