Mykóza nechtov, choroby nechtov

Ecilor pero na liečbu plesňových infekcií nechtov 400 aplikácií

Ecilor pero je zdravotnícka pomôcka, ktorá pomáha liečiť mykózu (pleseň) nechtov. Ecilor pero pomáha znížiť pH v nechte a tým likvidovať mykózu nechtov.

Pozrieť detail

Canespor roztok 15 ml

Canespor roztok je liek na liečbu plesňových ochorení kože (mykóz), kožných záhybov, okolia nechtov. Canespor roztok tlmí rast mikroorganizmov a taktiež tlmí nimi vyvolaný zápal. Vhodný aj na mokvajúce ložiská.

Pozrieť detail

Canespor sada na nechty

Canespor sada na nechty je liek, ktorý sa používa na odstránenie nechtov na rukách a na nohách pri liečbe plesňových infekcií so súbežnou antimykotickou (protiplesňovou) účinnosťou. Canespor sada na nechty sa môže používať na liečbu nechtových mykóz u detí i dospleých.

Pozrieť detail

Fungicidin masť 10 g

Fungicidin sa používa na liečbu kvasinkových infekcií kože (medzi prstami, v záhyboch kože), nechtového lôžka ako doplnková liečba vaginálnych kandidóz u dospelých,detí i dojčiat. Liek môžu používať aj ťarchavé a dojčiace matky.

Pozrieť detail

Canespor krém 1%

Canespor krém je liek na liečbu plesňových ochorení kože (mykóz), kožných záhybov, okolia nechtov.Canespor krém tlmí rast mikroorganizmov a taktiež tlmí nimi vyvolaný zápal. Liek je vhodný i pre deti od 2 rokov.

Pozrieť detail

Canesten krém 20g

Canesten krém sa používa na liečbu mykotických ochorení kože, nechotvého lôžka, kožných záhybov, a tiež pri zápaloch vonkajšieho genitálu u žien i mužov. Canesten krém je bezfarebný, neutrálnej vône. Vhodný i pre deti od 2 rokov.

Pozrieť detail

Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist