Kŕčové žily, hemoroidy

Alpa francovka gaštan 60 ml

Alpa francovka gaštan je liehový bylinný roztok, ktorý obsahuje gaštanový extrakt. Alpa francovka gaštan pomáha liečiť opuchy nôh, zápal kŕčových žíl a športové úrazy.

Pozrieť detail

Mylan Diosmin/Hesperidin 500 mg 60 tbl

 Výživový doplnok Mylan Diosmin/Hesperidin obsahuje látky diosmín a hesperidín. Mylan Diosmin/Hesperidin je určený na užívanie ako doplnok bežnej stravy.

Pozrieť detail

Venalex 90 tabliet

Venalex je výživový doplnok s obsahom mikronizovaných bioflavonoidov diosmínu a hesperidínu.

Pozrieť detail

Venalex 60 tabliet

Venalex je výživový doplnok s obsahom mikronizovaných bioflavonoidov diosmínu a hesperidínu.

Pozrieť detail

Valoven Gaštanový gél 75 ml

Valoven Gaštanový gél je vhodným prípravkom na starostlivosť o pokožku končatín so sklonom k žilovej nedostatočnosti, opuchom, bolestivosti či tvorbe kŕčových žíl.Gaštanový extrakt, obsiahnutý vo Valoven Gaštanový gél, je zdrojom aescínu, ktorý je známy pre svoje pozitívne pôsobenie na posilnenie...

Pozrieť detail

Valoven Diosmín: Hesperidín Forte Valosun 60 tbl

Výživový doplnok Valoven® DIOSMÍN: HESPERIDÍN FORTE obsahuje dve hlavné aktívne látky, diosmín hesperidín a extrakt listnatca tŕnitého (Ruscus aculeatus). Tieto dve zložky sú navyše obohatené o dôležitý vitamín C. Valoven® DIOSMÍN: HESPERIDÍN FORTE je určený na užívanie ako doplnok bežnej stravy. 

Pozrieť detail

Hemodin AKUT Valosun 10 tbl+ 5 ml masť dubová kôra

Výživový doplnok Hemodin AKUT sú tablety,ktoré obsahujú bioflavonoidy diosmín, hesperidín a rutín, extrakt Aesculus hippocastanum, Bacillus coagulans a vlákninu inulín.Hemodin AKUT je originálne spojenie vnútorného pôsobenia tabliet a lokálneho účinku masti.

Pozrieť detail

Generica DIOSVEN gel 50g

DIOSVEN gel zvláčňuje a regeneruje pokožku dolných končatín,priaznivo ovplyvňuje pocit ťažkých a unavených nôh.DIOSVEN gel je jednoduchý na aplikáciu,dobre sa vstrebáva,nezanecháva mastné stopy,je neparfémovaný.  

Pozrieť detail

Diosven Generica 60 tbl

Hlavnými zložkami výživového doplnku Diosven sú mikronizovaný a čistený diosmin s hesperidínom, s prídavkom aescínu. Diosven je vhodný len pre dospelých.

Pozrieť detail

Walmark Varixinal 60 tbl

Walmark Varixinal  je výživový doplnok, ktorý obsahuje extrakt z pagaštanu konského. Walmark Varixinal pomáha udržať zdravý krvný obeh nôh a prináša efektívnu úľavu ťažkým a unaveným nohám, pozitívne ovplyvňuje žilový systém a pomáha udržať celistvosť ciev.

Pozrieť detail

Walmark Varixinal 30 tbl

Walmark Varixinal je výživový doplnok, ktorý obsahuje extrakt z pagaštanu konského. Walmark Varixinal pomáha udržať zdravý krvný obeh nôh a prináša efektívnu úľavu ťažkým a unaveným nohám, pozitívne ovplyvňuje žilový systém a pomáha udržať celistvosť ciev.

Pozrieť detail

Mobivenal micro 60+10 tbl zdarma

Hlavnými zložkami výživového doplnku Mobivenal micro sú mikronizovaný a čistený diosmin s hesperidínom, s prídavkom aescínu. Mobivenal micro je vhodný len pre dospelých.

Pozrieť detail

Mobivenal micro Simple 60+10 tbl zdarma

Výživový doplnok Mobivenal micro Simple obsahuje mikronizovaný diosmín a hesperidín. Mobivenal micro Simple je určený len pre dospelých ľudí. 

Pozrieť detail

Mobivenal micro Simple 100 + 20 tabliet zadarmo

Výživový doplnok Mobivenal micro Simple obsahuje mikronizovaný diosmín a hesperidín. Mobivenal micro Simple bol jedným z prvých prípravkov na trhu s obsahom disomínu a hesperidínu, a patrí medzi najpredávanejšie výživové doplnky. Je určený len pre dospelých ľudí. 

Pozrieť detail

Mobivenal Micro 100 + 20 tbl zdarma

Mobivenal micro je výživový doplnok, ktorý obsahuje mikronizovaný a čistený diosmin a hesperidínom, a navyše aescín, ktorý priaznivo ovplyvňuje cirkuláciu v drobných cievach a znižuje pocit ťažkých nôh. Mobivenal micro je  určený pre dospelých ľudí. 

Pozrieť detail

Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist