Kožné mykózy

Scholl kompletná súprava pre ošetrenie atletickej nohy 4 + 10 ml

Scholl kompletná súprava pre ošetrenie atletickej nohy je zdravotnícka pomôcka, ktorá pomáha riešiť mykózu nôh a s tým spojené svrbenie chodidiel. Scholl kompletná súprava pre ošetrenie atletickej nohy obsahuje preventívny sprej do topánok a ošetrovacie pero.

Pozrieť detail

Imazol Plus dermálny krém 30g

Imazol Plus je krém určený na liečbu kožných hubových (mykotických) ochorení , ktoré sú sprevádzané bakteriálnymi infekciami.

Pozrieť detail

Micetal roztok s rozprašovačom

Liek Micetal roztok sa používa na miestnu liečbu povrchových kožných ochorení vyvolaných dermatofytmi (vláknité huby), kvasinkami, plesňami a inými hubami. Môže sa aplikovať na plesňové infekcie na nohách, v slabinách, na trupe i na ochlpených častiach tela.  Určený pre dospelých a deti staršie...

Pozrieť detail

Micetal krém 15g

Liek Micetal krém sa používa na miestnu liečbu povrchových kožných ochorení vyvolaných dermatofytmi (vláknité huby), kvasinkami, plesňami a inými hubami. Môže sa aplikovať na plesňové infekcie na nohách, v slabinách, na trupe i na ochlpených častiach tela.  Určený pre dospelých a deti staršie ako...

Pozrieť detail

Lamisil krém

Liek Lamisil krém sa používa na liečbu kožných infekcií vyvolaných kvasinkami alebo plesňami. Lamisil krém sa môže použiť na liečbu kožných infekcií lokalizovaných na nohách, v kožných záhyboch, na trupe, chrbte. ramenách u dospelých a detí od 12 rokov.

Pozrieť detail

Lamisil 1x kožný roztok

Liek Lamisil 1x sa používa na jednorazovú liečbu pliesňovej infekcie tinea pedis (označovanej ako atletická noha). Roztok vytvára po aplikácii film, z ktorého sa liečivo uvoľňuje niekoľko dní. Lamisil 1x je určený len pre dospelých.

Pozrieť detail

Candibene krém 20g

Dermálny krém Candibene® je antimykotikum (liek na liečenie kožných ochorení – mykóz). Klotrimazol je látka účinná proti citlivým pôvodcom hubových ochorení. Vo forme krému je vhodný na miestnu protiplesňovú (antimykotickú) liečbu.

Pozrieť detail

Mykoseptin

Mykoseptin sa používa na liečbu všetkých druhov povrchových plesňových ochorení kože u dospelých a detí od 2 rokov.

Pozrieť detail

Pityol

Pityol je masť obsahujúca zmes látok, ktoré podporujú hojenie, majú mierny protizápalový a dezinfekčný účinok. Používa sa u doselých a deťoch nad 10 rokov pri ekzémoch, akné, zapareninách.

Pozrieť detail

Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist