Kozmetika, drogéria

Podkategórie v kategórií Kozmetika, drogéria:

Cicatrix krém 50 ml

Cicatrix je špeciálny krém, ktorý redukuje jazvy po chirurgických zákrokoch, rôznych nehodách vzniknutých mechanickým alebo chemickým poškodením.

Pozrieť detail

Menalind Profesional Telové mlieko

Menalind Profesional Telové mlieko starostlivosť o zrelú a namáhanú pokožku. Menalind Profesional Telové mlieko veľmi dlho pôsobí v pokožke.

Pozrieť detail

Menalind Profesional Ochranná pena na pokožku

Menalind Profesional Ochranná pena na pokožku ochrana namáhanej a zrelej pokožky. Menalind Profesional Ochranná pena na pokožku chráni pokožku v intímnej oblasti.

Pozrieť detail

Menalind Profesional kožný krém na pokožku

Menalind Profesional kožný krém na pokožku ochrana namáhanej a zrelej pokožky. Menalind Profesional kožný krém na pokožku chráni pokožku v intímnej oblasti.

Pozrieť detail

Menalind profesional Olejový sprej na pokožku

Menalind profesional Olejový sprej na pokožku ochrana namáhanej a zrelej pokožky. Menalind profesional Olejový sprej na pokožku chráni suchú pokožku pred vonkajšími vplyvmi.

Pozrieť detail

Menalind Profesional Vlhké ošetrujúce obrúsky

Menalind Profesional Vlhké ošetrujúce obrúsky starostlivosť o zrelú a namáhanú pokožku. Menalind Profesional Vlhké ošetrujúce obrúsky na šetrné a rýchle čistenie intímnych partií.

Pozrieť detail

Menalind Profesional Ošetrujúca prísada do kúpeľa

Menalind Profesional Ošetrujúca prísada do kúpeľa starostlivosť o zrelú a namáhanú pokožku. Menalind Profesional Ošetrujúca prísada do kúpeľa na mierne čistenie pokožky v starobe. 

Pozrieť detail

Menalind Profesional Ošetrujúci šampón

Menalind Profesional Ošetrujúci šampón starostlivosť o zrelú a namáhanú pokožku. Menalind Profesional Ošetrujúci šampón na suchú a citlivú pokožky hlavy.

Pozrieť detail

Menalind Profesional Umývacia emulzia

Menalind Profesional Umývacia emulzia starostlivosť o zrelú a namáhanú pokožku. Menalind Profesional Umývacia emulzia na čitenie a umývanie pokožky v starobe.

Pozrieť detail

Menalind Profesional Čistiaca pena

Menalind Profesional Čistiaca pena starostlivosť o zrelú a namáhanú pokožku. Menalind Profesional Čistiaca pena šetrné a rýchle čistenie znečistenej pokožky pri inkontinencii.

Pozrieť detail

Bath Bomb

Bath Bomb je relaxačná prísada do kúpeľa s výťažkom z konope.Po použití Bath Bomb zostáva po osušení a zotretí zvyšného oleja pokožka jemná a vláčna.

Pozrieť detail

Šampón Aloe Vera s marhuľovým extraktom 300 ml

Šampón Aloe Vera s marhuľovým extraktom je výživa pre vlasy,chráni Vaše vlasy pred vysušením.Šampón Aloe Vera s marhuľovým extraktom zanecháva vlasy silné,pružné a chránené pred usadzovaním nečistôt.

Pozrieť detail

Telové mlieko Aloe Vera 300 ml

Telové mlieko Aloe Vera hydratujte pokožku celého tela každý deň.Telové mlieko Aloe Vera pôsobí priaznivo na regeneráciu a ochranu pokožky celého tela.

Pozrieť detail

PANTHENOL forte 2% shower cream

PANTHENOL forte 2% shower cream s vysokým obsahom D-panthenolu má na pokožku upokojujúce a hydratačné účinky.PANTHENOL forte 2% shower cream  zanecháva pokožku jemnú a vláčnu.

Pozrieť detail

Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist