KOMPAVA Tribulus terrestris 120 cps

Výrobca: Kompava
Cena: 14.87 €
hodnotenie Heureka

Popis:

Výživový doplnok KOMPAVA Tribulus terrestris urýchľuje regeneráciu po náročnom výkone.KOMPAVA Tribulus terrestris podporuje nárast svalovej hmoty,podporuje zvýšenie výdrže a sily vďaka zvýšenej hladine testosterónu.

Charakteristika: Výživový doplnok KOMPAVA Tribulus terrestris urýchľuje regeneráciu po náročnom výkone.KOMPAVA Tribulus terrestris podporuje nárast svalovej hmoty,podporuje zvýšenie výdrže a sily vďaka zvýšenej hladine testosterónu.

Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) od Kompavy je rastlina, ktorú využívali už starovekí liečitelia v Číne, Indii a Mezopotámii a je používaná až dodnes v medicíne vďaka svojim širokospektrálnym účinkom. Vďaka svojim účinkom dokáže zvýšiť hladinu testosterónu až o 30%. Použitie tohto stimulantu KOMPAVA Tribulus Terrestris je vhodný pre ľudí s výbušným typom cvičenia, na zvýšenie sily a podporu nárastu svalovej hmoty.

Stimulant Tribulus Terrestris je určený: pre kondičných a profesionálnych športovcovpre všetky druhy fyzicky náročného športu pre zlepšenie sexuálneho výkonu.

Dávkovanie: Športovci do 80 kg – 2 kapsuly denne (1 ráno a 1 večer)športovci nad 80 kg – 3 kapsuly denne (1 ráno a 2 večer).Po doužívaní balenia odporúčame 4-týždňovú prestávku.

Zloženie: extrakt z Kotvičníka zemného (Tribulus terrestris), živočíšna želatína.Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist