KOMPAVA L-karnitín 60 cps

Výrobca: Kompava
Cena: 15.10 €
hodnotenie Heureka

Popis:

Výživový doplnok KOMPAVA L-karnitín je vhodný na redukciu telesnej hmotnosti.Prírodný spaľovač tukov KOMPAVA L-karnitín aktivuje tuk uložený v problémových partiách a premieňa ho na energiu vydanú pri športovom výkone, zabezpečuje dlhšiu vitalitu bunky a predlžuje jej životnosť.

Charakteristika: Výživový doplnok KOMPAVA L-karnitín je vhodný na redukciu telesnej hmotnosti.Prírodný spaľovač tukov KOMPAVA L-karnitín aktivuje tuk uložený v problémových partiách a premieňa ho na energiu vydanú pri športovom výkone, zabezpečuje dlhšiu vitalitu bunky a predlžuje jej životnosť.

Spaľovač telesných tukov KOMPAVA L-karnitín je hlavným receptorom pre aktiváciu mastných kyselín v bunkovom metabolizme – hrá rozhodujúcu úlohu v spaľovaní tukov a ich premene na energiu. L-karnitín je látka, ktorá sa prirodzene nachádza takmer v každej ľudskej bunke a je teda telu vlastná, je nielen spaľovačom tuku ale zároveň pôsobí ako energizér na organizmus, ktorý stimuluje.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Najúčinnejšie je kombinovanie so športovým výkonomdenná spotreba – dospelí: 200–500 mg /deňdenná spotreba - deti: 25–100 mg /deňpri námahe a strese: do 1200 mg /deňšportovci/atléti: až do 9 g /deňefektívne dávky: 2–4 g /pred a v priebehu tréningupre podporu redukcie nadváhy: 2 x denne 1–4 g /najväčšia účinnosť sa dosahuje suplementáciou nalačno v spojení s fyzickou aktivitou a zníženým príjmom sacharidovpre podporu mozgovej a srdcovej činnosti: 0,5 – 1 g /deň v dopoludňajších hodináchpre aktívne deti a mládež: 0,5 – 1 g /deň.

Zloženie: L-karnitín tartrát, živočíšna želatína, farbivo: E 171.Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist