Jamieson Vápnik, horčík s vitamínom D3 100 + 20 tbl

Výrobca: Jamieson
Cena: 8.57 €
hodnotenie Heureka

Popis:

Jamieson Vápnik, horčík s vitamínom D3 je výživový doplnok, ktorý obsahuje látky potrebné pre zdravý rast. Jamieson Vápnik, horčík s vitamínom D3 ďalej pomáha udržať zdravé zuby, zdravé kosti, odstrániť únavu a vyčerpanie, podporiť imunitu a psychickú rovnováhu. 

Charakteristika: Vápnik a vitamín D sú potrebné na zdravý rast a udržanie zdravých kostí a zubov. Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu a k správnej činnosti imunitného systému a svalov. Horčík pomáha odstraňovať únavu a vyčerpanie, priaznivo ovplyvňuje psychickú rovnováhu, optimálnu činnosť nervového systému a správne svalové napätie.

Nepoužívajte: V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku, ako náhradu pestrej stravy, u detí. V ojedinelých prípadoch sa môže vyskytnúť hnačka.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dospelí 1 – 3 tablety denne. Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných liekov a prípravkov.

Zloženie: Každá tableta obsahuje:
Vápnik 333 mg (41,63%*)
(komplex uhličitanu, citranu, jablčnanu, fumaranu, jantáranu)
Horčík 167 mg (55,7%*)
(komplex oxidu, citranu, jablčnanu, fumaranu, jantáranu)
Vitamín D3 (cholekalciferol) 5μg /200 IU (100%*)
*Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch
Ďalej obsahuje: celulóza; rastlinná kyselina stearová; rastlinný stearan horečnatý (nosič), rozpustná celóza (povlaková látka), oxid titaničitý (farbivo), karnaubský vosk (povlaková látka), polysorbát (emulgátor), minerálny olej (rozpúšťadlo), maltodextrín; purifikovaný kremičitan horečnatý (nosič), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sójový polysacharid (nosič), trietylcitrát (zmäkčovadlo), polyvinylpolypyrolidón (nosič).Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist