Dehydrovaná pokožka

Bioderma Hydrabio Gél-krém 40 ml

Bioderma Hydrabio Gél-krém je prvá hĺbková hydratačná starostlivosť s patentom Aquagenium pre normálnu až zmiešanú, citlivú a dehydratovanú pokožku. Bioderma Hydrabio Gél-krém pomáha hydratovať pokožku až do hĺbky.

Pozrieť detail

Bioderma Hydrabio Crème 50 ml

Bioderma Hydrabio Crème je hydratačný krém určený na každodennú starostlivosť. Bioderma Hydrabio Crème hĺbkovo a dlhodobo hydratuje suchú a veľmi suchú pokožku.

Pozrieť detail

BABÉ PLEŤ Hydratačná emulzia plus SPF 10 50 ml

BABÉ PLEŤ Hydratačná emulzia plus SPF 10 je kozmetický prípravok na každodenné použitie hlavne pre zmiešanú a normálnu pleť. BABÉ PLEŤ Hydratačná emulzia plus SPF 10 má ľahké zloženie a je vhodná ako podklad pod make-up.

Pozrieť detail

BABÉ PLEŤ Hydratačný a výživný krém plus SPF 20 50 ml

BABÉ PLEŤ Hydratačný a výživný krém plus SPF 20 je kozmetický prípravok na každodenné použitie pre všetky typy pleti. BABÉ PLEŤ Hydratačný a výživný krém plus SPF 20 obsahuje antioxidanty, vitamín E a pomáha hydratovať pleť.

Pozrieť detail

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 pleťový krém 40 ml

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 je kozmetický prípravok na každodenné použitie. Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 pomáha hydratovať pleť a je vhodný aj pre suchú, zmiešanú alebo citlivú pokožku. Nekomedogénny. Bez parabénov. Hypoalergénny. Jemný parfum.

Pozrieť detail

Bioderma Hydrabio Brume 50 ml

Bioderma Hydrabio Brume je osviežujúca čistiaca voda v spreji určená na každodenné použitie. Bioderma Hydrabio Brume pomáha upokojiť suchú a citlivú pokožku.

Pozrieť detail

Bioderma Hydrabio Brume 300 ml

Bioderma Hydrabio Brume je osviežujúca čistiaca voda v spreji určená na každodenné použitie. Bioderma Hydrabio Brume pomáha upokojiť suchú a citlivú pokožku.

Pozrieť detail

Avene Cleanance Hydra umývací krém 200ml

Avene Cleanance Hydra umývací krém pre mladú pleť podráždenú a vysušenú liečbou akné. Avene Cleanance Hydra umývací krém ako náhrada za Clean-AC umývací krém.

Pozrieť detail

Avene Cleanance Hydra krém 40ml

Avene Cleanance Hydra krém pre kožu vysušenú a podráždenú medikamentóznou liečbou akné. Avene Cleanance Hydra krém pleť hydratuje, vyživuje a upokojuje.

Pozrieť detail

Avene Hydrance OPTIMALE Hydratačné sérum 30ml

Avene Hydrance OPTIMALE Hydratačné sérum posilňuje hydratáciu pleti. Avene Hydrance OPTIMALE Hydratačné sérum  vhodné pre všetky typy citlivej pleti.

Pozrieť detail

Avene Hydratačný krém OPTIMALE UV riche 40ml

Avene Hydratačný krém OPTIMALE UV riche hydratuje pleť a chráni ju pred slnkom. Avene Hydratačný krém OPTIMALE UV riche pre citlivú suchú a veľmi suchú pleť.

Pozrieť detail

Avene Hydratačný krém OPTIMALE riche 40ml

Avene Hydratačný krém OPTIMALE riche na dlhodobú hydratáciu pleti. Avene Hydratačný krém OPTIMALE riche pre citlivú suchú a veľmi suchú pleť.

Pozrieť detail

Avene Hydratačný krém OPTIMALE UV légere 40ml

Avene Hydratačný krém OPTIMALE UV légere hydratuje pleť a chráni ju pred slnkom. Avene Hydratačný krém OPTIMALE UV légere pre citlivú normálnu až zmiešanú pleť.

Pozrieť detail

Avene Hydratačný krém OPTIMALE légere 40ml

Avene Hydratačný krém OPTIMALE légere na dlhodobú hydratáciu pleti. Avene Hydratačný krém OPTIMALE légere pre citlivú normálnu až zmiešanú pleť.

Pozrieť detail

Avene Tolerance extreme krém 50ml

Avene Tolerance extreme krém hydratuje a upokojuje precitlivenú a alergickú pleť. Avene Tolerance extreme krém vhodný na každodennú hydratáciu.

Pozrieť detail

Avene Upokojujúca hydratačná maska 50ml

Avene Upokojujúca hydratačná maska pre pleť s pocitmi pnutia alebo podráždenie. Avene Upokojujúca hydratačná maska pre intenzívnu hydratačnú starostlivosť, ktorá pleť rozžiari.

Pozrieť detail

Avene Extra výživný kompenzačný krém 50ml

Avene Extra výživný kompenzačný krém pre starostlivosť o citlivú veľmi suchú pokožku. Avene Extra výživný kompenzačný krém vyživuje a upokojuje suchú citlivú pleť. 

Pozrieť detail

Avene Výživný kompenzačný krém 50ml

Avene Výživný kompenzačný krém vyživuje a upokojuje citlivú a vyčerpanú suchú pleť. Avene Výživný kompenzačný krém chráni pleť pred agresívnymi vplyvmi prostredia.

Pozrieť detail

Bioderma Atoderm PP Baume 200 ml

Bioderma Atoderm PP Baume je bio-regeneračný balzam novej generácie podporujúci obnovu ochrannej kožnej bariéry. Bioderma Atoderm PP Baume obnovuje a optimalizuje stupeň vlhkosti pokožky. Hypoalergénny. Bez parfumu. Bez parabénov.

Pozrieť detail

Bioderma Hydrabio Peelingový krém 75 ml

Bioderma Hydrabio Peelingový krém je prvý prípravok na jemné zvlhčujúce hĺbkové čistenie obsahujúci Aquagenium určený pre citlivú a dehydrovanú pokožku. Bioderma Hydrabio Peelingový krém čistí a hydratuje pokožku do hĺbky.

Pozrieť detail

Bioderma Hydrabio Sérum 40 ml

Bioderma Hydrabio Sérum je intenzívne hydratačné sérum na dehydratovanú a citlivú pokožku. Bioderma Hydrabio Sérum pokožku hydratuje až do hĺbky.

Pozrieť detail

Bioderma Hydrabio Maska 75 ml

Bioderma Hydrabio Maska je jemná pleťová maska vyvinutá pre citlivú a dehydratovanú pokožku. Bioderma Hydrabio Maska je hypoalergénna a nespôsobuje tvorbu komedónov.

Pozrieť detail

Bioderma Hydrabio Légère hydratačný krém 40 ml

Bioderma Hydrabio Légère je prvá hĺbková hydratačná starostlivosť s patentom Aquagenium pre normálnu až zmiešanú, citlivú a dehydratovanú pokožku. Bioderma Hydrabio Légère pomáha hydratovať pokožku až do hĺbky.

Pozrieť detail

Bioderma Hydrabio Mlieko 250 ml

Bioderma Hydrabio Mlieko je hydratačný prípravok na čistenie a odlíčenie obsahujúci patent Aquagenium pre citlivú a dehydratovanú pokožku. Bioderma Hydrabio Mlieko je hydratačné a čistiace odličovacie mlieko.

Pozrieť detail

Bioderma Hydrabio Mousse 150 ml

Bioderma Hydrabio Mousse je prvá čistiaca pena pre citlivú alebo dehydratovanú pleť.Bioderma Hydrabio Mousse jemne čistí a odstraňuje nečistoty.

Pozrieť detail

Bioderma Hydrabio H2O 250 ml

Bioderma Hydrabio H2O je prvý hydratačný micelárny roztok obsahujúci Aquagenium pre citlivú a dehydratovanú pokožku. Bioderma Hydrabio H2O je veľmi jemná pleťová voda a je vynikajúco tolerovaná pokožkou a nedráždi oči.

Pozrieť detail

Jamieson ProVitamina hydratačný vyživujúci krém s vitamínom E 30000 IU 120 ml

Jamieson ProVitamina hydratačný vyživujúci krém je kozmetický prípravok určený na každodenné použitie. Jamieson ProVitamina hydratačný vyživujúci krém obsahuje vitamín E a pomáha hydratovať pleť, obnoviť pevnosť a pružnosť pokožky.

Pozrieť detail

Bioderma Hydrabio Riche hydratačný krém 40 ml

Bioderma Hydrabio Riche je hydratačný krém určený na každodennú starostlivosť. Bioderma Hydrabio Riche hĺbkovo a dlhodobo hydratuje suchú a veľmi suchú pokožku.

Pozrieť detail

Eucerin Aquaporin krém normálna / zmiešaná pleť

Eucerin Aquaporin krém je ľahký krém špeciálne určený na potreby normálnej a zmiešanej pleti, ktorá stráca schopnosť viazať vodu.Eucerin Aquaporin krém je nekomedogénny - neupcháva póry. Parfumovaný. Ideálny ako podklad pod mejkap.

Pozrieť detail

Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist