Bolesť hrdla, choroby ústnej dutiny

Podkategórie v kategórií Bolesť hrdla, choroby ústnej dutiny:

Coldrex proti bolesti v krku citrón s medom 20 past

Coldrex proti bolesti v krku je voľnopredajný liek, ktorý obsahuje 2 liečivé zložky. Coldrex proti bolesti v krku pomáha liečiť zápal hrdla, bolesť hrdla, má antibakteriálny a anestetický účinok.

Pozrieť detail

Coldrex proti bolesti v krku ostružina 20 past

Coldrex proti bolesti v krku je voľnopredajný liek, ktorý obsahuje 2 liečivé zložky. Coldrex proti bolesti v krku pomáha liečiť zápal hrdla, bolesť hrdla, má antibakteriálny a anestetický účinok.

Pozrieť detail

Septolete extra 16 past

Septolete extra je voľnopredajný liek, ktorý pomáha ničiť kvasinky, baktérie a vírusy a tým liečiť zápal ďasien, zápal hltana a zápal hrtana. Septolete extra sú pastilky na cmúľanie, ktoré znižujú príznaky zápalu - bolesť hrdla, začervenanie a opuch hrdla.

Pozrieť detail

Septolete extra 30 ml

Septolete extra je voľnopredajný liek, ktorý pomáha ničiť kvasinky, baktérie a vírusy a tým liečiť zápal ďasien, zápal hltana a zápal hrtana. Septolete extra znižuje príznaky zápalu - bolesť hrdla, začervenanie a opuch hrdla.

Pozrieť detail

Isla moos 30 past

Isla moos je voľnopredajná zdravotnícka pomôcka určená na každodenné použitie. Pastilky Isla moos obsahujú islandský lišajník a pomáhajú tak zmierniť kašeľ, pálenie v krku a upokojiť ústnu dutinu.

Pozrieť detail

Isla cassis 30 past

Isla cassis je voľnopredajná zdravotnícka pomôcka určená na každodenné použitie. Pastilky Isla cassis obsahujú vitamín C a islandský lišajník a pomáhajú tak zmierniť kašeľ, pálenie v krku a upokojiť ústnu dutinu.

Pozrieť detail

Halset sprej do hrdla 30 ml

Halset sprej do hrdla je voľnopredajný prípravok do hrdla, ktorý je pre dospelých a deti od 3 rokov. Halset sprej do hrdla pomáha liečiť bolesť hrdla, zachrípnutie a ťažkosti pri prehĺtaní.

Pozrieť detail

Glimbax sprej 15 ml

Glimbax sprej sa používa na liečbu prejavov zápalov v ústnej dutine a krku (ako napríklad zápaly nosohltanu, zápaly ďasien, zápaly sliznice dutiny ústnej). Glimbax sprej sa ďalej užíva ako podporná liečba po ošetrení zubov a po chirurgických zákrokoch v ústnej dutine a krku. Vhodný pre dospelých...

Pozrieť detail

Strepfen Sprej 15ml

Strepfen sprej prináša úľavu od bolesti v krku spojenú zvyčajne s bolestivým prehĺtaním a zmierňuje zápalové opuchy hrdla. Strepfen sprej účinkuje až 6 hodín.

Pozrieť detail

Golden zlaté pastilky 12 past

Golden zlaté pastilky obsahujú kombináciu výťažkov siedmich bylín. Golden zlaté pastilky tak pôsobia priaznivo na dýchacie cesty, hrdlo a hlasivky a sú určené pre dospelých a deti od 3 rokov. 

Pozrieť detail

Drill pastilky citrón mentol 24 pastiliek

Drill pastilky citrón mentol liek s antibakteriálnym a analgetickým účinkom.  Drill pastilky citrón mentol liek proti bolesti a zápalu hrdla.

Pozrieť detail

Drill pastilky 24 pastiliek

Drill pastilky liek s antibakteriálnym a analgetickým účinkom.  Drill pastilky liek proti bolesti a zápalu hrdla.

Pozrieť detail

Drill pastilky bez cukru 24 pastiliek

Drill pastilky bez cukru liek s antibakteriálnym a analgetickým účinkom.  Drill pastilky bez cukru liek proti bolesti a zápalu hrdla.

Pozrieť detail

Drill pastilky ružový med 24 pastiliek

Drill pastilky ružový med liek s antibakteriálnym a analgetickým účinkom.  Drill pastilky ružový med liek proti bolesti a zápalu hrdla.

Pozrieť detail

Junior-angin pastilky 24 past

Junior-angin pastilky s jahodovou príchoťou proti bolesti hrdla. Junior-angin pastilky pre deti od 4 rokov.

Pozrieť detail

Tantum verde eukalyptus pastilky 20 ks

Tantum verde pastilky s eukalyptovou príchuťou sa používajú pri zápaloch a opuchoch dutiny ústnej, hltanu, pri zápaloch ďasien, paradentóze, zápaloch mandlí, predovšetkým pri chorobách z nachladnutia. Tantum verde pastilky sú vhodné i pre deti od 4 rokov, ak sú schopné cmúľať pastilky.

Pozrieť detail

Walmark Septofort Forte Combi 24 past

Septofort Forte combi sa používa pri miernych infekciách ústnej dutiny a hrdla. Septofort Forte combi obsahuje chlórhexidín, ktorý má antiseptický a dezinfekčný účinok.

Pozrieť detail

Walmark Septofort Forte Combi 12 past

Septofort Forte combi sa používa pri miernych infekciách ústnej dutiny a hrdla. Septofort Forte combi obsahuje chlórhexidín, ktorý má antiseptický a dezinfekčný účinok.

Pozrieť detail

STREPSILS Citrón bez cukru 24 past

Pastilky STREPSILS citrón bez cukru sú antiseptické pastilky,ktoré tíšia bolesť hrdla.Pastilky STREPSILS citrón bez cukru ničia mnohé baktérie ,ktoré môžu spôsobovať zápaly dutiny ústnej a bolesti hrdla.

Pozrieť detail

STREPSILS Mentol a eukalyptus 24 pas

STREPSILS Mentol a eukalyptus sú tvrdé pastilky,ktorémajú antiseptické účinky a ničia baktérie.Strepsils Mentol a eukalyptus sa užívajú na zmiernenie alebo miestne preliečenie zápalov v ústnej dutine.

Pozrieť detail

OlynHexo 5mg/1,5mg 20 past

Pastilky OlynHexo sú prevenciou v období zvýšeného nebezpečenstva infekcie ústnej dutiny. Pastilky OlynHexo znižujú počet choroboplodných zárodkov v ústach a v hrdle a zmierňujú bolesti hrdla. OlynHexo 5 mg/1,5 m pastilky môžu užívať dospelí a deti od 4 rokov.

Pozrieť detail

STREPSILS Jahoda bez cukru 24 past

Pastilky Strepsils Jahoda bez cukru obsahujú liečivá, ktoré majú antiseptické účinky. Pastilky Strepsils Jahoda bez cukru ničia baktérie, ktoré spôsobujú bolesť hrdla a zápaly hrdla a v ústnej dutine.

Pozrieť detail

Strepsils Plus sprej 20 ml

Strepsils Plus sprej je účinný proti bolesti hrdla s anestetickým účinkom na rýchle tlmenie bolesti hrdla.Strepsils Plus sprej ničí baktérie vyvolávajúce infekciu.

Pozrieť detail

STREPSILS Med a citrón 24 past

 STREPSILS pastilky med a citrón sú antiseptické pastilky,ktoré tíšia bolesť hrdla.STREPSILS pastilky med a citrón ničia mnohé baktérie, ktoré môžu spôsobovať zápaly dutiny ústnej a bolesti hrdla.

Pozrieť detail

STREPSILS PLUS 24 past

STREPSILS PLUS pastilky 24 sú určené na rýchlu úľavu od bolesti hrdla.STREPSILS PLUS pastilky 24 obsahujú anestetikum na potlačenie bolesti hrdla a dve antimikrobiálne zložky.

Pozrieť detail

STREPSILS Pomaranč s vitamínom C 24 past

 STREPSILS pastilky pomaranč s vitamínom C sú antiseptické pastilky,ktoré tíšia bolesť hrdla.STREPSILS pastilky pomaranč s vitamínom C ničia mnohé baktérie, ktoré môžu spôsobovať zápaly dutiny ústnej a bolesti hrdla.

Pozrieť detail

Walmark Septofort 2 mg 24 past

Septofort 2 mg sú pastilky s príchuťou mäty na dezinfekciu ústnej dutiny a hltana. Septofort 2 mg neobsahuje cukor a je vhodný pre diabetikov.

Pozrieť detail

Septolete plus sprej 30ml

Liek Septolete plus sprej má lokálny antimikrobiálny a znecitlivejúci účinok. Dezinfikuje ústnu dutinu a hrdlo a zároveň lokálne zmierňuje bolesť. Septolete plus sprej je vhodný pri zápale hrdla a ústnej dutiny spojenom s infekciou a bolesťami pri prehĺtaní u dospelých a detí od 12 rokov.

Pozrieť detail

Septolete Plus Med a limeta 18 pastiliek

Tvrdé pastilky Septolete plus med a limeta majú lokálny analgetický a antimikrobiálny účinok. Dezinfikujú ústnu dutinu a hrdlo a zároveň lokálne zmierňujú bolesť.

Pozrieť detail

Septolete Cherry 18 pastiliek

Pastilky Septolete Cherry majú miestny protibakteriálny účinok. Obsahujú antiseptikum cetylpyridíniumchlorid, ktorý ničí mnohé baktérie a huby a navyše tiež pôsobí proti vírusom.

Pozrieť detail

Septolete Plus 18 pastiliek

Tvrdé pastilky Septolete Plus majú lokálny analgetický a antimikrobiálny účinok. Dezinfikujú ústnu dutinu a hltan a zároveň zmierňujú bolesť.

Pozrieť detail

Septolete D 30 pastiliek

Liek Septolete D pastilky bez cukru pôsobia priamo na pôvodcov infekcií ústnej dutiny a hrdla, predchádzajú rozšíreniu infekcií a účinne zmierňujú ťažkosti spojené s infekciou a zápalom ústnej dutiny a hrdla. Septolete D pastilky sú určené na liečbu zápalov hrdla a dutiny ústnej u dospelých a...

Pozrieť detail

Septolete 30 pastiliek

Liek Septolete pastilky pôsobia priamo na pôvodcov infekcií ústnej dutiny a hrdla, predchádzajú rozšíreniu infekcií a účinne zmierňujú ťažkosti spojené s infekciou a zápalom ústnej dutiny a hrdla. Septolete pastilky sú určené na liečbu zápalov hrdla a dutiny ústnej u dospelých a detí od 4 rokov.

Pozrieť detail

Strepfen med a citrón 16 pastiliek

Pastilky Strepfen prinášajú úľavu od bolesti v krku spojenú zvyčajne s bolestivým prehĺtaním a zmierňuje zápalové opuchy hrdla. Úľava od bolesti nastupuje do 30 min a pretrváva 2 -3 hod. Vhodné  pre dospelých a deti od 12 rokov.

Pozrieť detail

Tantum verde orange&honey pastilky 20 ks

Tantum verde orange&honey pastilky s pomarančovo-medovou príchuťou sa používajú pri zápaloch a opuchoch dutiny ústnej, hltanu, pri zápaloch ďasien, paradentóze, zápaloch mandlí, predovšetkým pri chorobách z nachladnutia. Tantum verde orange&honey pastilky sú vhodné i pre deti od 4 rokov, ak sú...

Pozrieť detail

Tantum verde lemon pastilky 20 ks

Tantum verde lemon pastilky s citrónovou príchuťou sa používajú pri zápaloch a opuchoch dutiny ústnej, hltanu, pri zápaloch ďasien, paradentóze, zápaloch mandlí, predovšetkým pri chorobách z nachladnutia. Tantum verde lemon pastilky sú vhodné i pre deti od 4 rokov, ak sú schopné cmúľať pastilky.

Pozrieť detail

Tantum verde roztok 240ml

Tantum verde 0,15 % roztok sa používa pri zápaloch a opuchoch dutiny ústnej, hltanu, pri zápaloch ďasien, paradentóze, aftách, zápaloch mandlí (vrátane sekundárnych ťažkostí po chemoterapii alebo rádioterapii), predovšetkým pri chorobách z nachladnutia. Tantum verde roztok je vhodný i pre deti od...

Pozrieť detail

Stopangin 30 ml

Stopangin sa používa u dospelých a detí od 8 rokov na dezinfekciu ústnej dutiny a hltanu pri zápalových a infekčných ochoreniach alebo pri chirurgických výkonoch v ústnej dutine, na ústnu hygienu a na potlačenie zápalu v ústach.

Pozrieť detail

JOX orálna aerodisperzia 30 ml

JOX sa používa na dezinfekciu ústnej dutiny a hltana pri zápalových a infekčných ochoreniach.

Pozrieť detail

Strepfen med a citrón 24 pastiliek

Pastilky Strepfen prinášajú úľavu od bolesti v krku spojenú zvyčajne s bolestivým prehĺtaním a zmierňuje zápalové opuchy hrdla. Úľava od bolesti nastupuje do 30 min a pretrváva 2 -3 hod. Vhodné  pre dospelých a deti od 12 rokov.

Pozrieť detail

Neo-Angin pastilky 24 past

Neo- angin je voľnopredajný liek ,ktorý sa používa na podpornú liečbu zápalov slizníc hltanovej oblasti sprevádzaných charakteristickými príznakmi, ako sú bolesť hrdla, sčervenenie a opuch hrdla. Neo-angin je určený pre dospelých a deti od 6 rokov.

Pozrieť detail

Florsalmin kvapky 50 ml

Florsalmin kvapky je zriedený vodno-alkoholický extrakt zo šalvie lekárskej s protizápalovým a protimikrobiálnym účinkom. Používa sa pri infekciách hrdla, ústnej dutiny, zápachu z úst. Vnútorne pri nadmernom potení. Liek môžu užívať dospelí i deti.

Pozrieť detail

Florsalmin sprej

Florsalmin spray je zriedený vodno-alkoholický extrakt zo šalvie lekárskej s protizápalovým a protimikrobiálnym účinkom.  Používa sa pri infekciách hrdla, ústnej dutiny, zápachu z úst. Liek môžu užívať dospelí i deti.

Pozrieť detail

SeptiLEN 20 past

Septisan pomáha liečiť zápal horných dýchacích ciest a zápal ústnej dutiny. Septisan môžu o užívať deti od 5 rokov, tehotné i dojčiace ženy.

Pozrieť detail

Tantum verde roztok 120ml

Tantum verde 0,15 % roztok sa používa pri zápaloch a opuchoch dutiny ústnej, hltanu, pri zápaloch ďasien, paradentóze, aftách, zápaloch mandlí (vrátane sekundárnych ťažkostí po chemoterapii alebo rádioterapii), predovšetkým pri chorobách z nachladnutia. Tantum verde roztok je vhodný i pre deti od...

Pozrieť detail

Tantum verde mentol pastilky 20 ks

Tantum verde pastilky s mentolovou príchuťou sa používajú pri zápaloch a opuchoch dutiny ústnej, hltanu, pri zápaloch ďasien, paradentóze, zápaloch mandlí, predovšetkým pri chorobách z nachladnutia. Tantum verde pastilky sú vhodné i pre deti od 4 rokov, ak sú schopné cmúľať pastilky.

Pozrieť detail

Tantum Verde forte spray 15 ml

Tantum Verde forte sprej sa používa u dospelých na symptomatickú liečbu zápalových prejavov v nosohltane a dutine ústnej spojených s bolesťou ako napríklad zápal nosohltana a mandlí, afty, zápal ďasien a sliznice v dutine ústnej.

Pozrieť detail

Tantum Verde spray 30 ml

Tantum Verde spray sa používa na symptomatickú liečbu zápalových prejavov v nosohltane a dutine ústnej spojených s bolesťou ako napríklad zápal nosohltana a mandlí, afty, zápal ďasien a sliznice v dutine ústnej. Vhodný pre dospelých a deti od 6 rokov.

Pozrieť detail

Glimbax ústny výplach

Glimbax ústny výplach sa používa na liečbu prejavov zápalov v ústnej dutine a krku (ako napríklad zápaly nosohltanu, zápaly ďasien, zápaly sliznice dutiny ústnej). ďalej sa užíva ako podporná liečba po ošetrení zubov a po chirurgických zákrokoch v ústnej dutine a krku. Vhodný pre dospelých a deti...

Pozrieť detail

Oroforte menthol

Liek Oroforte  menthol sa používa na liečbu bolesti hrdla a menej závažných infekcií  dutiny ústnej. Má antiseptické vlastnosti, poskytuje úľavu od bolesti a podráždenia spojených s  týmito stavmi. Patilky môžu užívať i deti od 6 rokov.

Pozrieť detail

Orofar spray

Orofar spray pôsobí proti baktériám, vírusom a hubám, ktoré spôsobujú bolesť hrdla a infekcie ústnej dutiny a hrdla. Používa sa pri bolestiach hrdla, spôsobených prechladnutím, zápalom hltana alebo hrtana (s problémami alebo bez problémov s prehĺtaním), pri liečbe áft a zápale ďasien. Orofar sa...

Pozrieť detail

Orofar pastilky

Orofar pastilky pôsobia proti baktériám, vírusom a hubám, ktoré spôsobujú bolesť hrdla a infekcie ústnej dutiny a hrdla. Používa sa pri bolestiach hrdla, spôsobených prechladnutím, zápalom hltana alebo hrtana (s problémami alebo bez problémov s prehĺtaním), pri liečbe áft a zápale ďasien. Orofar...

Pozrieť detail

Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist