Bioderma Photoderm BRONZ Oral DUOPACK 30 + 30 cps

Výrobca: Bioderma
Cena: 15.86 €
hodnotenie Heureka

Popis:

Výživový doplnok Bioderma Photoderm BRONZ Oral je pre tých,ktorí chcú pripraviť svoju pokožku na slnko. Bioderma Photoderm BRONZ Oral pomáha predchádzať kožnej neznášanlivosti a predĺžiť odtieň opálenia.

Charakteristika: Photoderm BRONZ Oral je bohatý na omega-3 mastné kyseliny. Obsahuje tiež vitamíny a minerálne látky: Meď, ktorá je obsiahnutá vo výživovom doplnku Photoderm BRONZ Oral, podporuje fyziologickú pigmentáciu pokožky. V kombinácii s vitamínom E a vitamínom C prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Meď a vitamín C navyše podporujú normálne fungovanie imunitného systému.

  • Meď podporuje fyziologickú pigmentáciu pokožky
  • Kombinácia medi, vitamínu E a vitamínu C prispieva k ochrane pokožky pred oxidačným stresom a voľnými radikálmi
  • Meď a vitamín C podporujú normálne fungovanie imunitného systému

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Návod na použitie: Ráno alebo napoludnie: Prehltnite 1 kapsulu denne ráno alebo v čase obeda, najlepšie uprostred jedla, a zapite pohárom vody.

Užívanie kapsúl odporúčame začať na jar, pred oteplením, aby sa mohli využiť všetky výživné látky potrebné na fyziologické udržiavanie pokožky. Požiadajte o radu svojho lekára alebo lekárnika. Po vystavení slnečnému žiareniu* pokračujte v užívaní kapsúl Photoderm Oral (približne 2 týždne) a aplikujte prípravok Photoderm After sun.

*Ak je vaša pokožka vystavená slnku, i keď len mierne, je dôležité, aby ste v kombinácii s kapsulami Photoderm Oral použili aj prípravok na slnečnú ochranu. Vyberte si prípravok na slnečnú ochranu z radu produktov Photoderm. Požiadajte o radu svojho lekára alebo lekárnika.

Zloženie: FISH OIL RICH IN EPA AND DHA*, FISH OIL RICH IN EPA*, DRY GREEN TEA EXTRACT FROM LEAVES (CAMELLIA SINENSIS), FISH GELATINE*, ASCORBIC ACID (VITAMIN C), CANOLA SEED OIL (BRASSICA NAPUS AND CAMPESTRIS), FIRMNESS AGENT: GLYCEROL (E422), THICKENER: YELLOW BEESWAX (E901), CORN STARCH, CAROTENOIDS 30% IN OLIVE OIL, TOCOPHEROLS RICH IN D-ALPHA TOCOPHEROL (VITAMIN E) IN SUNFLOWER OIL, EMULSIFIER: SOY LECITHIN (E322)*, COLOURING AGENTS: IRON OXIDES (E172), 6% LYCOPENE, OLEORESIN FROM TOMATOES COPPER OXIDE. *ALLERGENProdukty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist