Bioderma

Bioderma Photoderm Family SPF 30 400 ml + Photoderm After sun 500 ml ZVÝHODNENÁ CENA

* * * * * AKCIA * * * * * Výhodný akciový rodinný balíček, ktorý obsahuje Bioderma Photoderm Family SPF 30 400 ml a Photoderm After sun 500 ml za zvýhodnenú cenu. Balíček obsahuje kvalitnú starostlivosť o pokožku pri opaľovaní a po opaľovaní.

Pozrieť detail

Bioderma Photoderm BRONZ SPF 30 200 ml + Sensibio H2O 500 ml VÝHODNÁ CENA

* * * * * AKCIA * * * * * Výhodný akciový balíček, ktorý obsahuje Bioderma Photoderm BRONZ SPF 30 200 ml a Sensibio H2O 500 ml za zvýhodnenú cenu. Balíček obsahuje kvalitnú starostlivosť o pokožku pri opaľovaní a po opaľovaní a micelárnu vodu na citlivú pleť.

Pozrieť detail

Bioderma Photoderm Family SPF 30 200 ml + Photoderm KID SPS 50+ 200 ml VÝHODNÁ CENA

* * * * * AKCIA * * * * * Výhodný akciový balíček, ktorý obsahuje Bioderma Photoderm Family SPF 30 200 ml a Photoderm KID SPF 50+ 200 ml za zvýhodnenú cenu. Balíček obsahuje kvalitnú starostlivosť o pokožku pri opaľovaní a po opaľovaní.

Pozrieť detail

Bioderma Photoderm BRONZ Suchý olej SPF 30 200 ml + Photoderm After sun 200 ml VÝHODNÁ CENA

* * * * * AKCIA * * * * * Výhodný akciový balíček, ktorý obsahuje Bioderma Photoderm BRONZ Suchý olej SPF 30 200 ml a Photoderm After sun 200 ml za zvýhodnenú cenu. Balíček obsahuje kvalitnú starostlivosť o pokožku pri opaľovaní a po opaľovaní.

Pozrieť detail

Bioderma Photoderm BRONZ Oral DUOPACK 30 + 30 cps

Výživový doplnok Bioderma Photoderm BRONZ Oral je pre tých,ktorí chcú pripraviť svoju pokožku na slnko. Bioderma Photoderm BRONZ Oral pomáha predchádzať kožnej neznášanlivosti a predĺžiť odtieň opálenia.

Pozrieť detail

Bioderma Photoderm MAX Krém SPF 50+ DUOPACK 40 + 40 ml

Bioderma Photoderm MAX Krém SPF 50+ je maximálna slnečná ochrana pre pokožku, ktorá netoleruje žiadny pobyt na slnku. Bioderma Photoderm MAX Krém SPF 50+ slúži pre veľmi bledú pokožku s pehami, pre pokožku vystavenú maximálnemu slnečnému žiareniu (tropické pásmo, hory ...).

Pozrieť detail

Bioderma Photoderm MAX Tónovací krém SPF 50+ DUOPACK 40+ 40 ml

Bioderma Photoderm MAX Tónovací krém SPF 50+ je maximálna slnečná ochrana pre pokožku, ktorá netoleruje žiadny pobyt na slnku. Bioderma Photoderm MAX Tónovací krém SPF 50+ slúži pre veľmi bledú pokožku s pehami, pre pokožku vystavenú maximálnemu slnečnému žiareniu (tropické pásmo, hory ...).

Pozrieť detail

Bioderma Nodé DS+ Anti-récidive šampón na lupiny 125 ml DUOPACK

Bioderma Nodé DS+ Anti-récidive je šampón zabraňujúci recidívam,určený pre závažný stav šupinatej pokožky s intenzívnym svrbením. Bioderma Nodé DS+ Anti-récidive zmierňuje svrbenie pokožky hlavy.

Pozrieť detail

Bioderma Sébium H20 500 ml DUOPACK

Bioderma Sébium H20 je pleťová voda (micelárna voda) na každodenné čistenie zmiešanej, alebo mastnej  pokožky.Bioderma Sébium H20 jemne čistí pokožku bez jej vysušovania od nečistôt a nadbytočného kožného mazu.

Pozrieť detail

BONUS Bioderma Nodé Fluid - Šampón 200 ml

* * * * * AKCIA * * * * * BONUS BIODERMA Využite možnosť zakúpiť Nodé Fluid - Šampón len za 4 € pri zakúpení iných výrobkov Bioderma v minimálnej hodnote 10 €. Akcia platí len v prípade dodržania týchto podmienok a predávajúci má v prípade porušenia pravidiel akcie právo zrušiť objednávku.

Pozrieť detail

BONUS Bioderma Sébium AI krém 30ml

* * * * * AKCIA * * * * * BONUS BIODERMA Využite možnosť zakúpiť Sébium AI krém len za 4 € pri zakúpení iných výrobkov Bioderma v minimálnej hodnote 10 €. Akcia platí len v prípade dodržania týchto podmienok a predávajúci má v prípade porušenia pravidiel akcie právo zrušiť objednávku.

Pozrieť detail

Bioderma Hydrabio H2O 500 ml

Bioderma Hydrabio H2O je prvý hydratačný micelárny roztok obsahujúci Aquagenium pre citlivú a dehydratovanú pokožku. Bioderma Hydrabio H2O je veľmi jemná pleťová voda a je vynikajúco tolerovaná pokožkou a nedráždi oči.

Pozrieť detail

Bioderma Sensibio Riche duopack 2x40 ml

Bioderma Sensibio Riche je kozmetický prípravok určený na každodenné použitie špeciálne na citlivú pokožku. Bioderma Sensibio Riche je vyživujúca starostlivosť, ktorápomáha zvlhčiť, upokojiť a hydratovať citlivú pokožku a upokojiť pocit pnutia a pálenia.

Pozrieť detail

Bioderma Sensibio Légère duopack 2x40 ml

Bioderma Sensibio Légère je kozmetický prípravok určený na každodenné použitie špeciálne na citlivú pokožku. Bioderma Sensibio Légère pomáha zvlhčiť, upokojiť a hydratovať citlivú pokožku a upokojiť pocit pnutia a pálenia.

Pozrieť detail

Bioderma Atoderm Intensive Baume duopack 2x500 ml

* * * * * AKCIA * * * * * Limitovaná edícia Atoderm Intensive Baume duopack 2x500ml za zvýhodnenú akciovú cenu. Bioderma Atoderm Intensive Baume je výživný krém na telo i tvár na každodenné použitie akú suchá a atopická pokožka potrebuje. Bioderma Atoderm Intensive Baume obnovuje zdravie a...

Pozrieť detail

Bioderma Atoderm Krém duopack 2x500 ml

* * * * * AKCIA * * * * * Limitovaná edícia Atoderm krém duopack 2x500ml za zvýhodnenú cenu.   Bioderma Atoderm Krém je výživný krém na každodenné zvlhčenie a obnovu kožnej bariéry, určený na suchú a citlivú pokožku. Bioderma Atoderm Krém je obohatený o zvlhčujúce, anti-dehydratačné zložky. Bez...

Pozrieť detail

Bioderma Atoderm Sprchový olej 1000 ml

Bioderma Atoderm Huile de douche je sprchový olej určený na každodenné čistenie, ktorú suchá, veľmi suchá a podráždená citlivá pokožka potrebuje. Bioderma Atoderm Huile de douche pomáha 24 hodín hydratovať pokožku a tiež neštípe v očiach. Prípravok je hypoalergénny, bez parabénov, bez farbív, bez...

Pozrieť detail

Bioderma Sébium Moussant čistaci gél s pumpou 500 ml

* * * * * AKCIA * * * * * - Sébium Moussant čistiaci gél 500 ml za cenu 300 ml - Bioderma Sébium Moussant čistaci gél je penivý gél (tekutý syndet) na každodenné čistenie zmiešanej alebo mastnej pokožky. Bioderma Sébium Moussant čistaci gél znižuje vylučovanie mazu a čistí pokožku.

Pozrieť detail

Bioderma Hydrabio Vianočný balíček

Bioderma Hydrabio Vianočný balíček predstavuje starostlivosť o dehydratovanú pleť. Set obsahuje Hydrabio Sérum 40 ml a Hydrabio H2O 250 ml.

Pozrieť detail

Bioderma Sébium Moussant čistaci gél 15 ml + Sébium Global 15 ml

Špeciálne cestovné balenie Bioderma Sébium predstavuje ideálnu starostlivosť, akú mastná a problematická pleť potrebuje. Set obsahuje Sébium Moussant čistiaci gél 15 ml a Sébium Global 15 ml.

Pozrieť detail

Bioderma Hydrabio cestovné balenie

Bioderma Hydrabio cestovné balenie je praktické balenie, ktoré obsahuje starostlivosť o suchú a dehydratovanú pokožku na 10 dní. Bioderma Hydrabio cestovné balenie obsahuje Hydrabio H2O 20 ml, Hydrabio Légère 15 ml a Hydrabio Sérum 15 ml.

Pozrieť detail

Bioderma Atoderm PP Gel Moussant 1000 ml LIMITOVANÁ EDÍCIA

* * * * * LIMITOVANÁ EDÍCIA * * * * * Atoderm PP Gel moussant 1000 ml za cenu 500ml. Do vypredania zásob! Bioderma Atoderm PP Moussant je čistiaci sprchový gél na každodennú hygienu suchej a atopickej pokožky. Bioderma Atoderm PP Moussant pokožku dôkladne čistí, ukľudňuje a zjemňuje.

Pozrieť detail

Bioderma Atoderm sprchový gél 100 ml

Bioderma Atoderm sprchový gél je jemný sprchový gél s osviežujúcou vôňou na suchú až veľmi suchú pokožku. Bioderma Atoderm sprchový gél pokožku zjemňuje a chráni.

Pozrieť detail

Bioderma Atoderm sprchový gél 200 ml

Bioderma Atoderm sprchový gél je jemný sprchový gél s osviežujúcou vôňou na suchú až veľmi suchú pokožku. Bioderma Atoderm sprchový gél pokožku zjemňuje a chráni. Exspirácia 30.7.2016.

Pozrieť detail

Bioderma Atoderm Crème lavante 1000 ml

Bioderma Atoderm Crème lavante je sprchový krém, ktorý chráni suchú a veľmi suchú kožu.  Bioderma Atoderm Crème lavante zaručuje vynikajúcu kožnú aj očnú toleranciu.

Pozrieť detail

Bioderma ABCDerm Change intensif krém 75g + Micelárna voda 100 ml ZDARMA

Bioderma ABCDerm Change intensif je krém určený na každodennú starostlivosť o citlivú detskú pokožku a zapareniny. Bioderma ABCDerm Change intensif  pomáha liečiť zapareniny, zmierniť začervenanie a regenerovať pokožku zadočka.

Pozrieť detail

Bioderma ABCDerm Cold Cream na tvár 40 ml + Micelárna voda 100 ml ZDARMA

Bioderma ABCDerm Cold Cream je ochranný, výživný a ukľudňujúci krém na tvár na starostlivosť o suchú alebo citlivú pokožku vystavenú nepriaznivým vonkajším vplyvom (vietor, chlad, teplo a pod.).Bioderma ABCDerm Cold Cream pokožku chráni, vyživuje,ukľudňuje.

Pozrieť detail

Bioderma ABCDerm Babysquam 40 ml + Micelárna voda 100 ml ZDARMA

Bioderma ABCDerm Babysquam je určený na každodennú starostlivosť o citlivú detskú pokožku. Bioderma ABCDerm Babysquam eliminuje šupiny detskej vlasovej pokožky, pomáha zmierniť seboroickú dermatitídu u detí.

Pozrieť detail

Bioderma Atoderm Intensive krém 500 ml + Intensive Gel moussant 500ml za 3 €

Bioderma Atoderm Intensive krém je upokojujúca, obnovujúca a zvláčňujúca starostlivosť o veľmi suchú pokožku. Bioderma Atoderm Intensive krém zmierňuje svrbenie a znižuje potrebu škriabania sa.

Pozrieť detail

Bioderma Sensibio Tolerance+ krém 40 ml + Sensibio H2O 100 ml ZDARMA

Bioderma Sensibio Tolerance+ je kozmetický prípravok určený na každodenné použitie špeciálne na intolerantnú alebo alergickú pokožku. Bioderma Sensibio Tolerance+ pomáha znížiť precitlivenosť citlivej a alergickej pokožky.

Pozrieť detail

Bioderma Sensibio Riche 40 ml + Sensibio H2O 100 ml ZDARMA

Bioderma Sensibio Riche je kozmetický prípravok určený na každodenné použitie špeciálne na citlivú pokožku. Bioderma Sensibio Riche je vyživujúca starostlivosť, ktorápomáha zvlhčiť, upokojiť a hydratovať citlivú pokožku a upokojiť pocit pnutia a pálenia.

Pozrieť detail

Bioderma Photoderm KID Mlieko pre deti SPF 50+ 100 ml

Bioderma Photoderm KID Mlieko pre deti SPF 50+ je mlieko na pokožku tváre i celého tela detí s maximálnou slnečnou ochranou s faktorom SPF 50+ s modrým zafarbením. Bioderma Photoderm KID Mlieko pre deti SPF 50+ zaručuje viditeľnú a jednotnú aplikáciu na celú tvár a telo,a teda zaručuje optimálnu...

Pozrieť detail

Bioderma ABCDerm Mama Spevňujúci 200 ml + Micelárna voda 100 ml ZDARMA

Bioderma ABCDerm Mama Spevňujúci je krém,ktorý pomáha predchádzať vzniku ochabnutej pokožky v dôsledku tehotenstva(alebo v dôsledku náhlych zmien telesnej váhy).Bioderma ABCDerm Mama Spevňujúci pomáha tvarovať  postavu a vyživuje pokožku.

Pozrieť detail

Bioderma ABCDerm Péri-oral 40 ml + Micelárna voda 100 ml ZDARMA

Bioderma ABCDerm Péri-oral je jedinečná ochranná a špeciálna upokojujúca starostlivosť o podráždenú pokožku v okolí úst bábätiek a malých detí. Bioderma ABCDerm Péri-oral je bohatý na zvlhčujúce zložky a zložky obnovujúce štruktúru.

Pozrieť detail

Bioderma ABCDerm Cold Cream telový 200 ml + Micelárna voda 100 ml ZDARMA

Bioderma ABCDerm Cold Cream je ochranný, výživný a ukľudňujúci telový krém na starostlivosť o suchú alebo citlivú pokožku vystavenú nepriaznivým vonkajším vplyvom (vietor, chlad, teplo a pod.).Bioderma ABCDerm Cold Cream pokožku chráni, vyživuje,ukľudňuje.

Pozrieť detail

Bioderma ABCDerm Hydratant Telové mlieko 200 ml + Micelárna voda 100 ml SRNKA

Bioderma ABCDerm Telové mlieko jemne zvlhčujúce mlieko chráni,hydratuje a zjemňuje pokožku bábätiek a malých detí. Bioderma ABCDerm Telové mlieko intenzívne zvlhčuje pokožku bábätka a posilňuje jeho hydrolipidický film.

Pozrieť detail

Bioderma ABCDerm H2O 1000 ml

Bioderma ABCDerm H2O je micelárny roztok, ktorý jemne čistí citlivú pokožku bábätiek a malých detí. Bioderma ABCDerm H2O zjemňuje podráždenie a sčervenanie pokožky.

Pozrieť detail

Bioderma ABCDerm Ato+ Baume 200 ml + Micelárna voda 100 ml ZDARMA

Bioderma ABCDerm Ato+ Baume je upokojujúci,obnovujúci a ochranný krémový balzam určený na suchú až atopickú pokožku detí. Bioderma ABCDerm Ato+ Baume zmierňuje pocity napnutej pokožky a svrbenie.

Pozrieť detail

Bioderma ABCDerm Moussant 1000 ml

Bioderma ABCDerm Moussant je penivý gél,ktorý ľahko čistí citlivú pokožku a jemnú pokožku hlavy bábätiek a malých detí.Bioderma ABCDerm Moussant zaručuje výbornú toleranciu pokožky a očí, v očiach neštípe.

Pozrieť detail

Bioderma Sébium Hydra 40 ml + Sébium Moussant čistiaci gél 200 ml ZDARMA

Bioderma Sébium Hydra je krém na intenzívnu a upokojujúcu starostlivosť,obnovujúci hydratáciu a rovnováhu. Bioderma Sébium Hydra je určený pre mastnú pokožku, ktorá je prechodne vysušená alebo podráždená dermatologickou liečbou.

Pozrieť detail

Bioderma Sébium Sérum 40 ml + Sébium Moussant čistiaci gél 200 ml ZDARMA

Bioderma Sébium sérum je obnovujúce sérum pre mastnú až zmiešanú pleť. Bioderma Sébium sérum vyhladzuje a zlepšuje štruktúru pleti,výrazne redukuje pretrvávajúce nedokonalosti.

Pozrieť detail

Bioderma Sébium Pore refiner 30 ml + Sébium Moussant čistiaci gél 200 ml ZDARMA

Bioderma Sébium Pore refiner je aktívne sérum na okamžité stiahnutie kožných pórov. Bioderma Sébium Pore refiner udržiava kvalitu kožného mazu a zabraňuje tak opätovnému upchávaniu pórov.

Pozrieť detail

Bioderma Sébium MAT 40 ml + Sébium Moussant čistiaci gél 200 ml ZDARMA

Bioderma Sébium MAT je aktívny krém, ktorý dodáva pokožke matný vzhľad, vhodný pre zmiešanú alebo mastnú pokožku. Bioderma Sébium MAT natrvalo ošetrí všetky príčiny lesklej pokožky.

Pozrieť detail

Bioderma Sébium Global 30 ml + Sébium Moussant čistiaci gél 200 ml ZDARMA

Bioderma Sébium Global je nová generácia v starostlivosti o mastnú pokožku s akné. Bioderma Sébium Global účinkuje rýchlo a zanecháva kožu jemnú a upokojenú.

Pozrieť detail

Bioderma Sébium Al korektor 30 ml + Sébium Moussant čistiaci gél 200 ml ZDARMA

Bioderma Sébium Al korektor je tónovaná korigujúca liečba nedostatkov mastnej a aknóznej pleti. Bioderma Sébium Al korektor znižuje riziko výskytu zvyškových jaziev, pleť je jasnejšia.

Pozrieť detail

Bioderma Sébium Al krém 30ml + Sébium Moussant čistiaci gél 200 ml ZDARMA

Bioderma Sébium Al je prvá intenzívna lokálna starostlivosť o aknóznu pokožku, ktorá pôsobí vo všetkých zápalových štádiách. Bioderma Sébium Al pomáha regulovať tvorbu kožného mazu a redukovať lesklosť pokožky.

Pozrieť detail

Bioderma Sensibio Forte 40 ml + Sensibio H2O 100 ml ZDARMA

Bioderma Sensibio Forte je prípravok pre okamžitú úľavu netolerantnej pokožky trpiacej začervenaním a pálením. Bioderma Sensibio Forte obsahuje hydratačné a zvlhčujúce zložky zabraňujú dehydratácii kože.

Pozrieť detail

Bioderma Sensibio Maska 75 ml + Sensibio H2O 100 ml ZDARMA

Bioderma Sensibio Mask je pleťová kúra na intenzívnu hydratáciu a upokojenie citlivej, netolerantnej pokožky. Bioderma Sensibio Mask okamžite zmierňuje pocity pálenia, pnutia a obnovuje žiarivosť pokožky.

Pozrieť detail

Bioderma Sébium AKN Fluid 30 ml + Sébium Moussant čistiaci gél 200 ml ZDARMA

Bioderma Sébium AKN Fluid je kozmetický prípravok určený na každodennú starostlivosť o mastnú pokožku. Bioderma Sébium AKN Fluid pomáha jemne čistiť a upokojiť mastnú a problematickú pleť a zabrániť vzniku komedónov a vyrážok.

Pozrieť detail

Bioderma Sensibio DS+ krém 40 ml + Sensibio H2O 100 ml ZDARMA

Bioderma Sensibio DS+ je upokojujúci a zjemňujúci krém na seboroickú a podráždenú pokožku spojenú so začervenaním a šupinami. Bioderma Sensibio DS+ má nemastnú textúru typu krém-gél, neparfumovaný.

Pozrieť detail

Bioderma Sensibio H2O 500 ml

Bioderma Sensibio H2O je čistiaca micelárna pleťová voda na citlivú pokožku,upokojí a dokonale očistí od nadbytočného mazu a nečistôt (i vodeodolného mejkapu).Bioderma Sensibio H2O je vhodná i na okolie očí. Bez parfému. Bez alkoholu. Bez fenoxyetanolu.

Pozrieť detail

Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist