Ibuprofen Rapid Apotex 400 mg 10 cps

Ibuprofen Rapid Apotex 400 mg je voľnopredajný liek vo forme mäkkých kapsúl. Ibuprofen Rapid Apotex 400 mg pomáha odstrániť bolesť hlavy, bolesť zubov, menštruačnú bolesť a zmierniť horúčku.

Pozrieť detail

Generica SanguiFLOW 30 tbl

Generica SanguiFLOW je výživový doplnok, ktorý obsahuje prírodný výťažok z paradajok a z listov viniča. Generica SanguiFLOW je vhodný pri predispozíciách na kardiovaskulárne ochorenia.

Pozrieť detail

Revital The Simpsons kufrík Lisa 50 želé + 60 tbl

Revital The Simpsons kufrík Lisa je voľnopredajný multivitamín pre deti. Revital The Simpsons kufrík Lisa obsahuje multivitamíny vo forme želé s ovocnou príchuťou a kolostrum cmúľacie tablety s ovocnou príchuťou. Kufrík obsahuje 1 balenie The Simpsons Multivitamín želé + 1 balenie The Simpsons...

Pozrieť detail

Revital The Simpsons kufrík Bart 50 želé + 60 tbl

Revital The Simpsons kufrík Bart je voľnopredajný multivitamín pre deti. Revital The Simpsons kufrík Bart obsahuje multivitamíny vo forme želé s ovocnou príchuťou a kolostrum cmúľacie tablety s ovocnou príchuťou. Kufrík obsahuje 1 balenie The Simpsons Multivitamín želé + 1 balenie The Simpsons...

Pozrieť detail

Pssst! ústny sprej proti chrápaniu 15 + 10 ml ZDARMA

Pssst! je výživový doplnok, ktorý sa aplikuje priamo pred spaním. Pssst! obsahuje rastlinné výťažky a pomáha zvlhčiť sliznicu pri chrápaní. 

Pozrieť detail

Intimohelp 14 tbl

Intimohelp je zdravotnícka pomôcka vo forme vaginálnych tabliet, ktorá pomáha zmierniť vaginálne infekcie. Intimohelp udržuje prirodzené pH v pošve, zmierňuje svrbenie a nepríjemný zápach. 

Pozrieť detail

Gesundhaus Osteo Aktiv plus vitamín K 20 šumivých tbl

Gesundhaus Osteo Aktiv plus vitamín K je výživový doplnok vo forme šumivých tabliet. Gesundhaus Osteo Aktiv plus vitamín K obsahuje látky (vitamíny a minerály), ktoré pomáhajú udržať zdravé kosti.

Pozrieť detail

Ureagamma masť na starostlivosť o nohy 45 ml

Ureagamma je masť s obsahom 10% urey určená na starostlivosť o nohy. Ureagamma ošetruje suchú a zhrubnutú pokožku nôh a je vhodná aj pri cukrovke.

Pozrieť detail

UniGel Prvá pomoc 5 g + 3 krycie fólie

UniGel Prvá pomoc je sada do domácnosti na ošetrenie rán a drobných poranení. UniGel Prvá pomoc obsahuje hydrofilný gél na hojenie rán a 3 krycie fólie, ktoré pomáhajú urýchliť hojenie rany a zabrániť tvorbe chrasty.

Pozrieť detail

Priessnitz Žilová a cievna výživa 60 tbl + Priessnitz Gél na žily a cievy De luxe 125 ml ZDARMA

Priessnitz Žilová a cievna výživa je výživový doplnok určený na starostlivosť o nohy. Priessnitz Žilová a cievna výživa obsahuje hesperidín, diosmín, vitamíny skupiny B a ďalšie prírodné výťažky.

Pozrieť detail

Multilind Baby spray 100 ml

Multilind Baby spray je určený pre novorodencov a dojčatá na ošetrenie ich citlivej pokožky na zadočku. Multilind Baby spray predchádza zapareninám, redukuje dojčenské vyrážky, začervenanie pokožky zadočka - všetky prejavy pliekovej dermatitídy.

Pozrieť detail

Lacalut white zubná pasta 75 ml + Tyčinka na pery ZDARMA

Zubná pasta Lacalut white je určená na bielenie zubov a tiež na ochranu pred zubným kazom. Lacalut white pomáha odstraňovať fľaky od potravín aj fľaky od fajčenia.

Pozrieť detail

Bepanthen Care masť 100 g + látková plienka ZDARMA

Bepanthen Care masť obsahuje provitamín B5 - dexpanthenol. Provitamín B5 zľahka napomáha prirodzenej regenerácii pokožky a zachováva ju jemnú, hladkú a hydratovanú. Bepanthen Care masť nie je parfumovaný, neobsahuje konzervanty a dezinfekčné látky a je klinicky overené, že chráni pred príčinami...

Pozrieť detail

Daylong regular lócio SPF 15 200 ml + Daylong After sun lócio 200 ml ZDARMA

* * * * * AKCIA * * * * * Daylong regular SPF 15 je lipozomálne lócio slnečnej ochrany (opaľovacie mlieko) pre fototyp 3 až 6. Daylong regular SPF 15 je extrémne odolné voči vode a spoľahlivo chráni kožu pred slnkom vďaka širokospektrálnej UVA a UVB ochrane. Bez parfumu, PEG emulgátorov a...

Pozrieť detail

Daylong Extreme lócio SPF 50+ 200 ml + Daylong After sun Gél 200 ml ZDARMA

* * * * * AKCIA * * * * * Daylong extreme SPF 50+ lócio je lipozomálne lócio slnečnej ochrany (opaľovacie mlieko) pre fototyp I a II. Je určené pre kožu extrémne citlivú na slnečné žiarenie a pri extrémnej expozícii UV žiareniu (napr. vysokohorské prostredie a trópy). Daylong extreme SPF 50+...

Pozrieť detail

Hylak Forte 100 ml + Hylak Forte 30 ml len za 0,01 €

* * * * * AKCIA * * * * * Zakúpte si probiotiká Hylak Forte 100 ml a získajte menšie balenie len za 0,01 €. Probiotický liek Hylak forte podporuje rast určitých baktérií prirodzenou cestou, upravuje pH a tým i normalizuje činnosť tráviacej sústavy. Kvapky Hylak forte sú vhodné pre dospelých a...

Pozrieť detail

Sano mydlo s ichtamolom 8 %

Sano mydlo je prírodné krémové mydlo s ichtamolom. Sano mydlo s ichtamolom vhodné pri kožných problémoch (napr. ekzém, psoriáza, akné).

Pozrieť detail

Sano mydlo s ichtamolom 5 %

Sano mydlo je prírodné krémové mydlo s ichtamolom. Sano mydlo s ichtamolom vhodné pri kožných problémoch (napr. ekzém, psoriáza, akné).

Pozrieť detail

Sano mydlo s ichtamolom 3 %

Sano mydlo je prírodné krémové mydlo s ichtamolom. Sano mydlo s ichtamolom vhodné pri kožných problémoch (napr. ekzém, psoriáza, akné).

Pozrieť detail

Daosin 30 kapsúl

Daosin kapsule riešenie intolerancie histamínu v potravinách. Daosin obsahuje enzým diaminooxidázu, ktorý napomáha tráveniu jedla a nápojov bohatých na histamín.

Pozrieť detail

Produkty cez e-shop ponúka spoločnosť:

Srnkapharm s.r.o.
IČO: 46760806
Filipovo 20
DIČ: 2023556546
976 64 Beňuš
IČ DPH: SK2023556546
TOPlist TOPlist